KONKURS: „Weronika postanawia umrzeć” – wygraj DVD z ebookiem!

Jeśli masz ochotę obejrzeć film i posłuchać treści książki, koniecznie weź udział w naszym konkursie! Do wygrania DVD!
KONKURS: „Weronika postanawia umrzeć” – wygraj DVD z ebookiem!
30.03.2010

W zeszłym tygodniu polecaliśmy wam nowe wydanie DVD filmu „Weronika postanawia umrzeć”, którego wydawca – Vision Film, ekranizację słynnej powieści Paulo Coelho, wzbogacił o ebook z treścią książki.  

„Weronika wie, że jej dalsze życie będzie biegło według tych samych społecznych schematów, które czynią z ludzi niewolników własnego życia – nie tylko kariery, ale i relacji rodzinnych, kłopotów w nieistniejącym jeszcze związku i monotonii życia. Brak nadziei na wolność skłania dziewczynę do podjęcia odważnej decyzji – Weronika postanawia umrzeć.

Śmierć nie okaże się jednak karą za igranie z przeznaczeniem. Weronikę spotyka o wiele piękniejszy i za razem bardziej okrutny los – miłość i brak możliwości cieszenia się nią..” 

Czas na zapowiadany konkurs! Jeśli chcesz poznać losy tytułowej Weroniki, wygraj płytę DVD, odpowiadając na jedno proste pytanie… 

Czy wiesz, że twórczyni filmu „Weronika postanawia umrzeć” – Emily Young mówi po polsku? Napisz, dlaczego reżyserka musiała nauczyć się naszego języka! 

Odpowiedzi szukaj na polskiej stronie internetowej filmu: http://www.weronikapostanawiaumrzec.vision.pl/ 

UWAGA! Tym razem, laureatki zostaną wyłonione według kolejności wysłania odpowiedzi. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze zgłoszenia, które jako pierwsze pojawią się na naszej skrzynce – dziś, od godziny 15:00. Na odpowiedzi czekamy tylko godzinę! Powodzenia!

Wasze maile przysyłajcie na adres: konkurs(at)papilot.pl, z dopiskiem „konkurs DVD”. W treści maila umieśćcie także swoje dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania i nr telefonu.

Zobacz także:

Komfortowe sandały na lato – 20 propozycji!

Po zeszłotygodniowej porcji balerinek, czas na wygodne sandały – bez obcasów! Obejrzyj galerię  i wybierz coś dla siebie!

Jak urządzić pokój niemowlaka?

Kto powiedział, że pokoik dziecięcy nie może być urządzony stylowo? Według psychologów, pokój dziecka powinien być dopasowany do jego charakteru oraz wrażliwości emocjonalnej…

Polecane wideo

Komentarze (17)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2010 19:46
kolejny konkurs, spoko. Tylko jestem ciekawa, gdzie rozstrzygnięcie tego ost. konkursu z książką...bo jakoś doczekać się nie można...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2010 19:27
Wysłałam dokładnie o 15.01 ;P Teoretycznie powinnam zgarnąć nagrodę ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2010 19:17
ktoś wie jaka to piosenka na tej stronie moze idzie to jakoś ściagną?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2010 16:33
książka też jest super! piekny...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2010 16:29
Świetnie... przyszłam dopiero do szkoły i fajnie, bo nie mogę wziąć udziału w konkursie, jaki żal..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie