ROZWIĄZANIE KONKURSU! Sprawdź, czy wygrałaś książkę „Była sobie dziewczyna”!

Przeczytaj, jak o idealnej randce myślą laureatki konkursu i zdobywczynie nagród!
ROZWIĄZANIE KONKURSU! Sprawdź, czy wygrałaś książkę  „Była sobie dziewczyna”!
Była sobie dziewczyna...
16.03.2010

Uwaga, uwaga! Ogłoszony przez nas konkurs z nagrodami w postaci książek „Była sobie dziewczyna” został rozwiązany! Otrzymaliśmy mnóstwo listów z opisem idealnej randki, spędzonej w mieście zakochanych – Paryżu.

Wszystkie opowieści były pełne uroczych scenariuszy i romantycznych wątków. Oto fragmenty pomysłów czterech laureatek!

Karolina Chmurska:

„W pewnym momencie mój ukochany wzniósł toast za naszą miłość. Chwilę po tym wyjął czerwone pudełeczko w kształcie serca. Poprosił mnie o rękę. Był to najszczęśliwszy dzień mojego życia, wspomnienie rozpamiętywane przez lata…”

Barbara Markowska:

„Liczę na to, że zostaniesz tu już ze mną.- uścisnął moją dłoń.  - Hm. Czas pokaże - Odpowiedziałam krótko.  - Nie spotkałem nigdy w życiu piękniejszej kobiety. Wysyłałaś mi swoje zdjęcia i zakochałem się w Tobie od pierwszego wejrzenia. Znaleźliśmy się na dachu statku. Było to cudowne przeżycie, podziwiałam Paryż nocą. Było co podziwiać! Marcin podszedł do mnie i czule objął. Czułam się w jego ramionach tak dobrze. Po chwili odwróciłam się do niego aby coś mu powiedzieć, lecz on wykorzystał moment i pocałował mnie.”

Małgorzata Pichla:

„Odwróciłam się powoli i ruszyłam w stronę tarasu. Pchnęłam drzwi i postawiłam bose stopy na mokrej posadzce. Przymknęłam powieki i pozwoliłam, by deszcz zmoczył włosy, spływał po opalonej skórze, wsiąkał w satynową koszulkę nocną. Światła wieży Eiffla obijały się o moją twarz. Wyszeptałam słowa miłości.”

Weronika Szyc:

„Moja wymarzona randka musi być odmienna od wszystkich standardowych, bo te mogę sobie obejrzeć na filmie. Nie chcę mieć randki którą mogę przewidzieć- szybko by mi się nudziło. Musi być oryginalna jak ja. Często robię rzeczy zupełnie normalne dla mnie, ale dziwaczne dla otoczenia. Taka właśnie powinna być!”

Gratulujemy!

Nagrody zostaną wysłane do Was pocztą w przeciągu miesiąca.

Redakcja

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2010 20:42
Moja kolezanka pisała jedną z prac ktore wygraly, i musze powiedziec, ze opublikowali tu jej najbardziej beznadziejna czesc, widac redakcja nie umie wybrac zdan ktore skupiaja uwage czytelnika pozytywnie, nie mowiac juz o tym, zeby czytelniczki chcialy poznac całą tresc.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2010 19:57
Może "Redakcji" nie spodobało się rozżalenie, jakie spowodowały wyniki... :P Fragmenty są beznadziejne, a jeśli to ma świadczyć o całości, to nie chcę jej znać, w końcu fragment podany na stronie powinien być najlepszym wycinkiem pracy... Autorkom gratuluję wygrania książki, ale nie kreatywności, niestety :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2010 18:56
A gdzież reszta komentarzy ? :) Wczoraj były, dzisiaj nie ma?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2010 18:31
Beznadziejne i mało kreatywne prace. Prawie zero wspominek o Paryżu, tylko jakieś żałosne scenki miłosne jak z taniego romansidła. Zaczynam wątpić w kompetencję oceniających te prace, bowiem nie wykazali się zbytnio.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2010 21:43
"Oto fragmenty pomysłów czterech laureatek!" ludzie, nauczcie się czytać..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie