Wygraj niesamowitą parownicę Philips Steam&Go!

Rewelacyjnie wygładza i odświeża ubrania. Oszczędzisz z nią mnóstwo czasu!
Wygraj niesamowitą parownicę Philips Steam&Go!
fot. materiały prasowe
29.07.2020

Po okresie lockdownu wiele z nas przekonało się, ile czasu każdego dnia poświęcamy na dojazdy do pracy i na spotkania. Wraz z powrotem do nowej normalności ponownie skurczył się też czas na domowe prace, wśród których jedną z najbardziej znienawidzonych czynności jest prasowanie. Na szczęście, w sytuacjach gdy spieszymy się do wyjścia z domu, możemy zaoszczędzić cenne minuty dzięki jednemu, niewielkiemu i poręcznemu urządzeniu, które nie tylko dokładnie wygładza tkaniny (nawet te delikatne!), ale też błyskawicznie je odświeża. Mowa o ręcznej parownicy Philips Steam&Go – to urządzenie ma już swoje stałe miejsce w naszej garderobie. O jego funkcjach szerzej piszemy TUTAJ.

Fot. materiały prasowe

Konkurs – wygraj parownicę Philips Steam&Go!

Dzięki strumieniowi gorącej pary parownica nadaje się nie tylko do wygładzania ubrań. Odświeży i zabije do 99% bakterii* z domowej tapicerki, zasłon, firanek, a nawet pluszowych zabawek! A może macie ochotę same przekonać się o niesamowitych możliwościach tego sprytnego urządzenia? Świetnie się składa, bo mamy dla Was konkurs, w którym macie szansę zgarnąć jedną z trzech parownic Philips Steam&Go!

Oto, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Zapoznaj się z Regulaminem konkursu, który znajdziesz TUTAJ.

2. Odpowiedz na pytanie konkursowe:

Do czego najchętniej użyłabyś parownicy i dlaczego?

Uzasadnij odpowiedź i dołącz zdjęcie tej (lub tych) rzeczy!

Odpowiedź wyślij na: [email protected] w tytule maila wpisując KONKURS PHILIPS.

3. Pamiętaj o dodaniu do odpowiedzi konkursowej swojego imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu dla kuriera oraz poniższych zgód:

A. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Wygraj parownicę Philips Steam&Go!” i akceptuję jego treść w całości.”

B. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj parownicę Philips Steam&Go!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C.„Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Wygraj parownicę Philips Steam&Go!”

 

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31 lipca 2020, do godz. 23:59.

 

Powodzenia!

 

* Badanie przeprowadzone przez zewnętrzną instytucję, obejmujące bakterie Escherichia coli 8099, bakterie gronkowca złocistego ATCC 6538 i drożdżaki Canidia albicans ATCC 10231, z zastosowaniem pary przez 1 minutę.

 

Materiał powstał we współpracy z marką Philips.

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
dzis ja gotuje (Ocena: 5) 29.07.2020 12:23
Zgłoszenie poszło <3 3mam kciuki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.07.2020 12:44
zgłoszenie poszło :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie