Uwielbiasz piękne aromaty w Twoim domu? Weź udział w konkursie i wygraj pachnące produkty Lenor!

Do wygrania zestawy płynów do płukania i perełek zapachowym Lenor!
Uwielbiasz piękne aromaty w Twoim domu? Weź udział w konkursie i wygraj pachnące produkty Lenor!
fot. Redakcja
15.06.2020

Jednym z bodźców, który najłatwiej przywołuje wspomnienia, jest zapach. To dzięki niemu możemy błyskawicznie przenieść się do najprzyjemniejszych momentów z przeszłości. A która z nas nie marzy, aby przez cały czas cieszyć się ulubionym zapachem we własnym domu, w każdej chwili? Teraz to niezwykle proste dzięki kolekcji zniewalających świeżych zapachów płynów do płukania tkanin i perełek zapachowych marki Lenor!

Znajdź swoją parę idealną z Lenor!

Płyny do płukania Lenor pozwolą Ci dłużej cieszyć się uczuciem świeżo wypranych ubrań czy pościeli. Zawierają one nową technologię najlepszej świeżości Lenor. Aromat został zamknięty w złożonych kapsułkach zapachowych, które przy każdym poruszeniu tkaniną stopniowo uwalniają piękny, świeży zapach.

Płyn stworzy istną parę idealną z perełkami zapachowymi Lenor w tym samym wariancie aromatycznym. Dzięki takiemu połączeniu nadasz tkaninom jeszcze intensywniejszy i bardziej długotrwały zapach! Perełki Lenor zapewniają intensywny zapach ubrań aż do następnego prania lub do 12 tygodni przy przechowywaniu w szafie. Możesz używać ich tak jak chcesz – wsypując mniej lub więcej perełek, by dostosowywać intensywność zapachu. Zarówno płynu, jak i perełek zapachowych Lenor możesz używać razem lub osobno, aby świeży aromat otaczał Cię z taką intensywnością, jakiej sobie życzysz.

Chciałabyś, aby i Twój dom pachniał nieustającą świeżością? To proste! Jeden z 10 zestawów składających się z 3 „par idealnych” Lenor może być Twój, jeżeli weźmiesz udział w naszym konkursie!

Oto więcej informacji na temat pachnących nagród, jakie na Ciebie czekają:

Lenor Spring Awakening: zapach wiosennych kwiatów z nutami paczuli i białego cedru poprawi Twój nastrój i doda Ci energii – poczujesz ożywienie i całkowite odświeżenie!

Lenor Amethyst and Floral Bouquet: to tajemniczy koktajl, który tworzą orzeźwiająca bergamotka oraz eteryczny bukiet delikatnych frezji i świetlistego jaśminu. Kojące nuty, które wyczujesz w tle, otulą Cię aksamitnym ciepłem i sprawią, że będziesz czuć się pewnie i komfortowo przez cały dzień. Lenor Amethyst and Floral Bouquet tworzy zapach intrygujący i tak wyjątkowy, jak prawdziwy ametyst.

Lenor Gold Orchid: kuszące nuty wanilii, które wyciszają ciało i umysł. Wyczuwalne nuty mimozy, róży miododajnej i kremowej brzoskwini sprawiają, że Lenor Gold Orchid dostarcza niezwykle zmysłowych wrażeń.

 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Odpowiedz na pytanie: Jaki jest Twój sposób na to, by Twój dom pachniał ulubionym zapachem?

Odpowiedź wyślij na: [email protected]. W tytule maila wpisz: KONKURS LENOR

W treści maila nie zapomnij podać swojego nazwiska, adresu i nr telefonu dla kuriera, a także dopisać trzech oświadczeń:

A. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Wygraj pachnące produkty Lenor!” i akceptuję jego treść w całości.”

B. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj pachnące produkty Lenor!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Wygraj pachnące produkty Lenor!”

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem konkursu, który znajduje się TUTAJ

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 17 czerwca 2020 r. do godziny 19:00.

Ogłoszenie wyników nastąpi 20 czerwca 2020 r.

Powodzenia!

 

Materiał powstał we współpracy z marką Lenor.

Komentarze (20)
Ocena: 4.8 / 5
gość (Ocena: 5) 10.07.2020 22:48
Gdzie można sprawdzić Liste laureatów?
odpowiedz
Uczestniczka (Ocena: 5) 21.06.2020 11:07
Mamy już 21 a wyników brak...
odpowiedz
Magda (Ocena: 5) 20.06.2020 18:41
Witam, kiedy możemy spodziewać się wyników? :) Pozdrawiam
odpowiedz
Agnieszka (Ocena: 5) 17.06.2020 10:22
Bardzo lubię zapachy Lenor❤️ Wypłukana odzież w Lenor ma piękną nutkę zapachową,która długo się utrzymuje.Uwielbiam Lenor ❤️ 💞😘
odpowiedz
Rogalska (Ocena: 5) 17.06.2020 08:56
Super zapachy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie