KONKURS dla miłośniczek fit trybu życia. Wygraj zestaw kosmetyków + sportową nerkę!

Mamy dla was 3 wyjątkowe zestawy, idealne na letnie treningi.
KONKURS dla miłośniczek fit trybu życia. Wygraj zestaw kosmetyków + sportową nerkę!
Fot. iStock
11.07.2019

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze i wiele osób wypoczywa z dala od pracy, codziennych obowiązków i rutyny, która towarzyszy im przez większość roku. Lato to czas, w którym wielu z nas czasowo zawiesza karnet na siłowni, a stawia na treningi na świeżym powietrzu i w wakacyjnych okolicznościach przyrody, takich jako morze czy jezioro. Większość osób jest zgodna - ćwiczenia na łonie natury sprawiają jeszcze większą frajdę i satysfakcję! 

Zobacz również: Zbyt gorąco na siłownię? Oto 5 prostych ćwiczeń, które możesz wykonywać podczas codziennych czynności

Jeśli zaliczasz się do grona osób, które kochają aktywny letni wypoczynek połączony ze sportem, mamy dla Ciebie idealny konkurs. Możesz wygrać jeden z trzech zestawów kosmetyków pielęgnacyjnych Dermedic, dzięki którym po każdym treningu i aktywnym dniu spędzonym na świeżym powietrzu Twoja skóra pozostanie odświeżona i nawilżona. Każdy zestaw składa się z trzech kosmetyków: 

Kremowy żel do mycia twarzy i ciała Hydrain3 Hialuro - żel zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Delikatne substancje powierzchniowo czynne niezawierające SLS i SLES wraz z wodą termalną oczyszczają skórę w wyjątkowo łagodny sposób. Produkt przeznaczony do mycia twarzy i ciała. Idealne „2 w 1” do fitnessowej kosmetyczki. 

Krem-żel ultra nawilżający - lekki, nietłusty, chłodzący krem-żel to ulga dla suchej skóry, odczuwalna przez 48 godzin po zastosowaniu. Dzięki innowacyjnej formulacji utrzymuje właściwy poziom wody w naskórku przez wiele godzin. Uzupełnia niedobory wody w skórze, jednocześnie ograniczając jej transepidermalną utratę (TEWL). Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. 

Antipersp R - nie tylko skutecznie ogranicza wydzielanie potu, ale także minimalizuje nieprzyjemne skutki depilacji i golenia. Dermokosmetyk idealny dla pragnących cieszyć się dłużej efektem gładkiej i niepodrażnionej skóry, jednocześnie zachowując 48-godzinną ochronę przed potliwością. Produkt świetnie sprawdzi się podczas wiosennych aktywności i na pewno nie pozostawi śladów na ubraniu! 

Dodatkowo do każdego zestawu dodajemy sportową i wygodną saszetkę typu nerka - idealną albo na trening albo na długie, letnie wycieczki.  

Jeśli chcesz wygrać zestaw kosmetyków od Dermedic wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe: "Jaka jest Twoja ulubiona forma aktywności sportowej na świeżym powietrzu?". 

Swoją odpowiedź wyślij na adres [email protected]. W tytule wiadomości wpisz KONKURS DERMEDIC FIT, a w treści maila nie zapomnij podać:  

- swojego imienia i nazwiska  

- adresu i numeru telefonu dla kuriera  

- trzech poniższych oświadczeń:  

  1. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu “Wygraj zestaw kosmetyków + sportową nerkę!” i akceptuję jego treść w całości.” 
  2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu “Wygraj zestaw kosmetyków + sportową nerkę!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.” 
  3. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie “Wygraj zestaw kosmetyków + sportową nerkę!”. 

Na zgłoszenia czekamy od 11 do 21 lipca 2019 roku do godziny 23:59. Spośród nich wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi, które nagrodzimy zestawami kosmetyków Dermedic. 

Powodzenia!  

REGULAMIN KONKURSU   

Polecane wideo

Celebrytki chwalą się figurą „zęba mądrości”. To najbardziej pożądany typ sylwetki
Celebrytki chwalą się figurą „zęba mądrości”. To najbardziej pożądany typ sylwetki - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie