KONKURS: Wygraj TSZRT, czyli wyjątkową koszulkę z przesłaniem!

Mamy dla was 3 dowolnie wybrane, designerskie tszrty. Czekamy na wasze zgłoszenia!
KONKURS: Wygraj TSZRT, czyli wyjątkową koszulkę z przesłaniem!
Fot. materiały prasowe
30.11.2018

Minimalizm i błyskotliwe, zapadające w pamięć hasła, opierające się niekiedy na grze słów to te cechy, które uwielbiamy. I za nie właśnie pokochałyśmy tszrt.pl - polską markę prosto z Zabrza, która szturmem podbija Instagram.

Zobacz również: Koszulki, które wyrażają więcej, niż tysiąc słów - poznajcie TSZRT!

T-shirty, a właściwie tszrty zachwycają prostym i przejrzystym designem i wysoką jakością, a przede wszystkim - niebanalnymi hasłami. Mamy naprawdę sporo faworytów, ale nasze serca podbiły zwłaszcza projekty “Koszulka do zdjęcia”, “Mniej dramatu więcej brokatu” czy “I’m dreaming of a wine Christmas” - idealny na zbliżające się święta!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by tszrt . more than t-shirt ❤ (@tszrt) on

Specjalnie z okazji nadchodzących Świąt wraz z marką tszrt.pl przygotowałyśmy dla was wyjątkowy konkurs. Mamy do rozdania 3 designerskie t-shirty! Same możecie wybrać tszrt, który przemawia do was najbardziej, wraz z kolorem koszulki i napisu. Jeśli chcecie wzbogacić swoją garderobę o tszrt z wyjątkowym przesłaniem, wystarczy, że odpowiecie na pytanie konkursowe:

"Której przyjaciółce i dlaczego dałabyś w prezencie tszrt?"

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres [email protected]. W tytule wiadomości wpiszcie KONKURS TSZRT, a w treści maila nie zapomnijcie podać:

- swojego imienia i nazwiska

- adresu i numeru telefonu dla kuriera

- wybranego modelu koszulki od tszrt.pl, jej rozmiaru, koloru koszulki oraz koloru napisu

- trzech poniższych oświadczeń:

A. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Wygraj TSZRT, czyli wyjątkową koszulkę z przesłaniem!i akceptuję jego treść w całości.”

B. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj TSZRT, czyli wyjątkową koszulkę z przesłaniem!”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Wygraj TSZRT, czyli wyjątkową koszulkę z przesłaniem!”

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by tszrt . more than t-shirt ❤ (@tszrt) on

Na wasze zgłoszenia czekamy do 2.12.2018 r. do godziny 18:00. Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi, które nagrodzimy boskimi tszrtami!

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by tszrt . more than t-shirt ❤ (@tszrt) on

Polecane wideo

Suknie ślubne z Internetu - oczekiwania kontra rzeczywistość
Suknie ślubne z Internetu - oczekiwania kontra rzeczywistość - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.11.2018 18:35
Droga i byle jaka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2018 12:29
chcę!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2018 12:20
Super konkurs, zgłosiłam się, a może akurat się uda ;)
odpowiedz
tszrt.pl (Ocena: 5) 23.11.2018 11:47
ajjj <3 POWODZENIA!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2018 11:37
jakie fajne!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie