Wygraj zestaw regenerujących kosmetyków do włosów Dove!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Zanim pierwsze promienie słońca wyjrzą zza chmur, warto przygotować się na jego powitanie, a przecież piękne włosy to podstawa!
Wygraj zestaw regenerujących kosmetyków do włosów Dove!
09.03.2009

Rozpoczął się już drugi etap konkursu, w którym możecie głosować na przepisy przesłane przez Papilotki. Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie.

Kobiety są pewniejsze siebie i lepiej się czują, kiedy ich włosy wyglądają pięknie. Codzienne czynności – szczotkowanie, suszenie, stylizacja – niszczą kosmyki, dlatego ważna jest odpowiednia ich pielęgnacja i ochrona.

Stosowanie odżywek do włosów po każdym myciu pomaga je chronić przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. A nowa formuła odżywek i masek Dove sprawia, że włosy stają się jeszcze lżejsze. Zawiera ona kompleks silikonów AminoShield, który zapewnia równomierne rozprowadzenie na całej długości i zapewnia optymalny poziom odżywienia oraz ochrony włosów przed zniszczeniami. Dodatkowo, Dove posiada teraz nowy, kwiatowo-owocowy zapach!

O co chodzi?

Aby zdobyć jeden z zestawów i poradę stylisty Broysa, będziesz musiała wykazać się kreatywnością, pomysłowością, fantazją i odrobiną urodowej wiedzy! Zadaniem Uczestniczek jest napisanie odpowiedzi na pytanie: „Jak regenerujesz włosy po zimie?” i zrobienie zdjęcia włosom po zabiegu regenerującym.

Odpowiedzi wraz ze zdjęciem zregenerowanych włosów przesyłajcie na adres: konkurs(at)papilot.pl. W tytule maila wpisujcie "Dove".

Uwaga!

W konkursie mogą wziąć udział tylko Członkinie Klubu Papilota. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałaś, możesz zrobić to teraz.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Życzymy wam powodzenia i czekamy na wasze pomysłowe odpowiedzi!

Polecane wideo

Komentarze (59)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2011 11:13
tWOJE WIEWIORO NAPEWNO SĄ PO KOSMETYKACH Z BIEDRONKI AHAHHAHA
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2009 21:43
ta firma to wielkia partanina dziewczyny po co wam coś co nie daje witamin i jeszcze obciąża włosy, które w efekcie zaczynają słabnąć a nie się odżywiać?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2009 19:44
No mam nadzieję :) Chociaż już dawno powinien by na ten temat artykuł..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2009 19:44
*być
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2009 19:33
Tylko czekać na ukazanie się tych 20 prac :) Może do północy się wyrobią ;P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie