WYNIKI konkursu Möller`s: Które zdjęcia były najbardziej UROCZE? Lista ZWYCIĘZCÓW

Znamy już wyniki głosowania. Zobaczcie urocze mamy i ich dzieci!
WYNIKI konkursu Möller`s: Które zdjęcia były najbardziej UROCZE? Lista ZWYCIĘZCÓW
21.11.2012

Uchwyć piękne RODZINNE chwile z tranem Möller`s!

Przez ostatnie trzy tygodnie wszystkie Mamy-Papilotki mogły wziąć udział w konkursie fotograficznym "Z Möller`s jesień nam nie straszna!".

Zadanie konkursowe polegało na wgraniu do specjalnej platformy zdjęcia pokazującego, jak Möller`s dodaje odporności mamie i dzieciom, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny.

W konkursie wzięły udział 162 Uczestniczki, a my odkryliśmy, że wśród Was jest mnóstwo SUPERMAM, które powinny być dumne ze swoich rozbrajająco uroczych pociech!

Było o co walczyć, bo w skład nagrody wchodzi stylowy gadżet dla mamy (Aparat Diana Mini&Flash) oraz zestaw produktów Möller`s dla dziecka: Möller`s Tran Norweski, Möller`s Tran Norweski o aromacie owocowym, Möller`s Tran Norweski o aromacie cytrynowym, Möller`s Baby Tran Norweski, Möller`s Baby Tran Norweski o aromacie cytrynowym, Möller`s Omega-3 Rybki.

Mieliśmy do rozdania 5 zestawów nagród i to Wy wspólnie zdecydowaliście, w czyje ręce powinny trafić. Wszystkie zgłoszenia brały udział w głosowaniu do wczoraj (20 listopada br.), do godziny 23:59.

Mamy, które w momencie zakończenia głosowania zebrały największą ilość kliknięć UROCZE - WYGRAŁY!

Oto lista szczęśliwych Laureatek:

Fiollla, 1931 głosów ---> ZDJĘCIE

oli-bella, 1921 głosów ---> ZDJĘCIE

elamw, 1915 głosów ---> ZDJĘCIE

Kamila R, 1912 głosów ---> ZDJĘCIE

malinad, 1905 głosów ---> ZDJĘCIE

Dodatkowo, fundator nagród przyznał WYRÓŻNIENIE. Autorka tego zdjęcia, której udało się uchwycić radość towarzyszącą jesiennym zabawom pokazując, że z „Möller’s jesień nam nie straszna”, a tym samym fantastycznie dopasować fotografię do tematyki konkursu, otrzyma zestaw produktów Möller’s. W jego skład wchodzi: Möller`s Tran Norweski, Möller`s Tran Norweski o aromacie owocowym, Möller`s Tran Norweski o aromacie cytrynowym, Möller`s Baby Tran Norweski, Möller`s Baby Tran Norweski o aromacie cytrynowym, Möller`s Omega-3 Rybki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy zdrowia!

Wszystkie Zwyciężczynie prosimy o wysłanie na adres redakcja(at)papilot.pl następujących danych: imię i nazwisko, aktualny adres zamieszkania, numer telefonu.

Nagrody zostaną wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej w terminie do 30 (trzydziestu) dni roboczych, licząc od dnia zakończenia konkursu, czyli do dnia 21 listopada 2012 roku.

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2012 17:37
Tutaj wpisz treść komentarza do WYNIKI konkursu Möller`s: Które zdjęcia były najbardziej UROCZE? Lista ZWYCIĘZCÓW...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 22:04
do dupy są konkursy na głosy... ale Wasza sprawa!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 13:38
ja też czekam z niecierpliwością
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2012 11:45
już nie mogę się doczekać nagród :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2012 22:55
Te które piszą wredne komentarze to po prostu zazdrośnice:) Laureatkom gratuluję zwłaszcza pierwsze i drugie miejsce- odpowiednie zdjęcia do tego konkursu:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie