Rozwiązanie konkursu: Szukamy tańszych odpowiedników drogich ubrań

Wszystkie zestawy, które wysłałyście, bardzo nam się spodobały, ale jedna z was postarała się szczególnie. Zobaczcie efekt pracy nagrodzonej Papilotki.
Rozwiązanie konkursu: Szukamy tańszych odpowiedników drogich ubrań
14.10.2008

Ceny markowych ubrań i dodatków są szokujące! Niewiele z nas stać na buty kosztujące 2 tysiące złotych czy apaszkę za prawie tysiąc. Dlatego pomyślałyśmy, że warto byłoby znaleźć w tańszych sklepach mniej kosztowne odpowiedniki markowych ubrań.

Justyna nie tylko wyszukała zdjęcia ubrań bardzo podobnych do naszego ekskluzywnego zestawu, ale i ładnie przedstawiła swoją propozycję. Serdecznie jej gratulujemy. Poniżej efekty pracy laureatki, którą jednocześnie prosimy o przesłanie na redakcyjny mail swoich danych, abyśmy mogli wysłać nagrodę - zestaw kosmetyków Chopard - wodę perfumowaną, balsam do ciała i żel do kąpieli.

Już wkrótce kolejne konkursy, a tymczasem zachęcamy was do przysyłania swoich zestawów ubrań na adres: waszaszafa(at)papilot.pl.

Polecane wideo

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2008 22:18
Ale żal. TO sa przeciez kosmiczen ceny. Jakie to tancze. xD No w sumie troche taniej,a le bez kitu. Kto ma kupowac wszytsko od swiatowej slawy projektantów? Zal. to jest jakis przypal. gdzie my to mamy znalezc. chyba nie w H&M, albo sklepie z ubraniami w naszym mieście :P zallll
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2008 22:53
szczerze? raczej wszystko podoba mi sie w tym drozszym zestawie oprocz spodnicy. :) a okulary w sumie to bez roznicy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2008 23:14
Boże, ludzie -_- to są zamienniki z projektantów światowej rangi na ceny sklepów 'normalnych' marek , a nie na żabke, czy inne sklepy po sąsiedzku -_-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2008 21:52
[quote="Gosc"] ale fakt, że te buty są i tak dorgie [zamienniki] [/quote] W sumie masz dwanaście (czy coś takiego) lat to trochę tłumaczy.... Ale wierz mi, że lepiej mieć trzy pary pożądnych bucików niż 20 tandetnych... [/quote] roznie ludzie intepretuja majac 20 par roznuych co dizennie mozna w innych hccodizc bez monotoni xD a ja tam wloe ubrania z np. zary czy new yorker-a albo hous albo divers... jaj=k jzu kupuje .. ale oczywiscie wole ubrania z za oceanu xD tzn.usa ... mam mozliwosc wyjazdu co roku na wkacjach to wracma z wlaizkami pelnymi ubran i w polsce malo co kupuje bo tam sie oplaca dos ze duz tanniej to ladniesze :)) [/quote] zależy jakiej jakości jest te dwadzieścia par... Bo jak z jakiegoś sklepu, który specjalizuje się w sprzedaży ubrań, a dorzuca pułeczkę z pięcioma parami butów na krzyż to sorry, ale wszyscy wiemy jakie one mają jakość za te 69,99 czy coś takiego...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2008 19:54
ale fakt, że te buty są i tak dorgie [zamienniki] [/quote] W sumie masz dwanaście (czy coś takiego) lat to trochę tłumaczy.... Ale wierz mi, że lepiej mieć trzy pary pożądnych bucików niż 20 tandetnych... [/quote] roznie ludzie intepretuja majac 20 par roznuych co dizennie mozna w innych hccodizc bez monotoni xD a ja tam wloe ubrania z np. zary czy new yorker-a albo hous albo divers... jaj=k jzu kupuje .. ale oczywiscie wole ubrania z za oceanu xD tzn.usa ... mam mozliwosc wyjazdu co roku na wkacjach to wracma z wlaizkami pelnymi ubran i w polsce malo co kupuje bo tam sie oplaca dos ze duz tanniej to ladniesze :))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie