Akcje „Metamorfozy” oraz „Krzywy Nos? Zmień swój Los!” zakończone! EFEKTY

Wspaniałe zdjęcia z sesji foto, jaką odbyły Justyna i Kasia, nasze piękne finalistki!
Akcje „Metamorfozy” oraz „Krzywy Nos? Zmień swój Los!” zakończone! EFEKTY
fot. Michał Chojnacki
27.01.2012

Pierwszy etap konkursu „Metamorfozy” polegał na zdobyciu jak największej liczby punktów poprzez udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania dotyczące profilaktyki zdrowotnej, wiedzy ogólnej z zakresu medycyny estetycznej oraz pielęgnacji ciała.

W drugim etapie sto osób z największą liczbą punktów miało za zadanie opisać swoją historię i opowiedzieć, dlaczego to właśnie one mają wygrać wymarzoną metamorfozę.

W finałowym trzecim etapie konkursu wyłonione zostały trzy finalistki - Katarzyna Sochocka, Olga Beimart oraz Anna Skomiat, z których dwie otrzymały nagrody pocieszenia. 

Trzecie miejsce zajęła Anna Skomiat, która w nagrodę otrzymała zabieg pielęgnacyjny ciała w Centrum Daring. Na drugim miejscu znalazła się Olga Beimart, którą nagrodzono zabiegiem medycyny estetycznej. Nagrodę główną, plastykę brzucha, przeprowadzoną przez lekarzy chirurgów plastyków ze Szpitala LUX MED - otrzymała Katarzyna Sochocka! 

Konkurs trwał od 11 lipca 2011 do 20 grudnia 2011.

Trwająca równocześnie akcja „Krzywy Nos? Zmień swój Los!”, trwająca od 12 września 2011 do 18 września, sponsorowana przez LUX MED, a organizowana przez Livebrand oraz Papilot.pl, także zakończyła się sukcesem.

Etap I polegał na wysłaniu przez czytelniczki portalu swoich zdjęć  wraz z uzasadnieniem, dlaczego chcą dokonać metamorfozy i poddać się operacji plastycznej nosa.

Etap II został przeprowadzony w Warszawie, w placówce LUX MED, podczas konsultacji lekarskiej przeprowadzonej przez specjalistów chirurgii plastycznej.

Konkurs „Krzywy Nos? Zmień swój Los!” wygrała Justyna Trojniak, którą nagrodzono wymarzoną operacją nosa.

Po przebytych zabiegach i konsultacjach pooperacyjnych, Kasię i Justynę czekały dodatkowe atrakcje,  będące finałowym punktem zakończonych konkursów - zakupy ze stylistkami, zmiana fryzury, dobór podkreślającego urodę makijażu oraz profesjonalna sesja zdjęciowa we wnętrzach Teatru IMKA w Warszawie...

Zobaczcie, jak dziewczyny się zmieniły!

sesja

fot. Michał Chojnacki

sesja

fot. Michał Chojnacki

sesja
sesja

fot. Michał Chojnacki

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2012 01:18
zb4i1x dhscwunrpjuy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2012 16:50
TelSAd soaopkundats
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2012 06:22
Utwf3r naprawdę miażdżący.. a zwtkroa PIH-a to już absolutny kosmos! ciepłej wf3dki duży haust, idę przez to w ciemno.. brak mi słf3w..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 19:47
Ej nie mowcie tak brzydko o nas ..... :( ale zgadzam sie ze powinny byc foty przed i po :D Jestem zadowolona z operacji Justyna równiez....Pozniej moglo byc ciut lepiej ale cóz.....:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2012 20:15
brzydkie były i brzydkie są
odpowiedz

Polecane dla Ciebie