III etap projektu „Metamorfozy” oraz „Krzywy nos zmień swój los” dobiegł końca!

Zobacz VIDEO!
III etap projektu „Metamorfozy” oraz „Krzywy nos zmień swój los” dobiegł końca!
26.11.2011

Do szpitala grupy LUX MED na konsultacje lekarskie przybyło ok. 100 kandydatek/pacjentek, spośród których wyłoniono po jednej Laureatce do każdego projektu.

Szęśliwymi zwyciężczyniami okazały się Justyna Trojniak (konkurs „Krzywy nos, zmień swój los) oraz Katarzyna Sochocka (konkurs; „Metamorfozy”).

Radości i łzom wzruszenia nie było końca, a przecież to dopiero początek. Tuż przed operacją, przeprowadziliśmy wywiad z Laureatkami. Oto krótka relacja, podsumowująca dotychczasowe działania.

Polecane wideo

Komentarze (42)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2011 07:56
Jak czytam te komentarze na nasz temat to porazka ale chodzi mi o tych co tak negatywnie na nas gadaja...dziewczyna z noskiem miala go w jakims stopniu nie tak chciala i teraz czuje sie git :D a ja z brzuchem to mialam makabryczne akcje cw juz nic tu nie dawaly bo mialam roztepy..... :D efekt jest zajebisty cieszymy sie z tego :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2011 18:02
Super!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2011 18:01
Tak jak ktoś napisał poniżej, to wszystko jest w psychice jeżeli chciała zmienić swój nos, to miała do tego prawo, był konkurs, wygrała, lekarz- fachowiec, wybrał Ją, więc widocznie miał rację, że najbardziej tego potrzebowała, nieprawidłowa anatomia i fizjologia nosa nie uwidaczniają się jedynie zewnętrzne, poprzez garby itd. ale są również nieprawidłowości w jego strukturze np. nieprawidłowa budowa przegrody itd. może oprócz garba miała inne dolegliwości, więc pisanie komentarzy typu, że dziewczyna została wybrana, żeby lekarz miał mniej pracy są trochę płytkie. Fakt są bardziej szpetne nosy, ale jeśli ktoś jest zdeterminowany to Warszawa, ze względu na odległość nie robi problemu nie do pokonania. Jestem pewna, że dziewczyna po operacji będzie jeszcze bardziej ładna, chodź muszę przyznać, że i bez niej jest śliczna. Pozdrawiam.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2011 17:35
no i gdzie niby one maja krzywy nos hahahaha zenada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2011 15:28
3:55- Jezu jestem na trzec zdjęciach xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie