KONKURS: Szukamy tańszych odpowiedników drogich ubrań

Czy, aby wyglądać ekskluzywnie i modnie, trzeba wydawać krocie? Jesteśmy pewne, że nie. Znajdźcie tańsze zamienniki do naszego zestawu i wygrajcie zestaw kosmetyków!
KONKURS: Szukamy tańszych odpowiedników drogich ubrań
27.09.2008

Ceny markowych ubrań i dodatków są szokujące! Niewiele z nas stać na buty kosztujące 2 tysiące złotych czy apaszkę za prawie tysiąc. Dlatego pomyślałyśmy, że warto byłoby znaleźć w tańszych sklepach mniej kosztowne odpowiedniki markowych ubrań.

Poniżej pięć zestawów na różne okazje. Wybierzcie sobie jeden, który podoba wam się najbardziej i postarajcie się znaleźć podobne rzeczy. Jest sobota, macie dużo wolnego czasu i część z niego na pewno spędzicie w centrach handlowych. Gdy znajdziecie rzeczy podobne do tych pokazanych, ale dużo tańsze - zróbcie zdjęcia (nawet telefonem komórkowym) i prześlijcie na adres: [email protected] (z dopiskiem "Konkurs Szafa").

Nawet jeśli nie uda wam się stworzyć całego zestawu, podeślijcie nam pojedyncze fotki, a my zajmiemy się resztą :).

Papilotka, która znajdzie najbardziej podobny komplet ubrań i prześle jego zdjęcia do redakcji, do 10 października, otrzyma zestaw ekskluzywnych kosmetyków Chopard - wodę perfumowaną, balsam do ciała oraz żel do kąpieli.

UWAGA: Możecie przesyłać nam własnoręcznie zrobione zdjęcia oraz fotografie ubrań i dodatków znalezione w Internecie. Każdą rzecz opiszcie - z jakiego jest sklepu oraz ile kosztuje.

Życzymy wam udanych poszukiwań i z niecierpliwością czekamy na ich efekty.

A już w poniedziałek kolejny odcinek Waszej Szafy :).

Polecane wideo

Komentarze (125)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2009 19:32
Przepraszam bardzo, ale co w tym jest drogiego? Same tanie rzeczy to są przecież.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2008 21:41
Kiedy rozwiazanie konkursu?:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2008 13:21
n ta apaszka to mogliby se dac spokój z tym hahahahahhaaaabuachchcaaaa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2008 16:45
na rynku macie taniej. tylko trzeba sie ruszyc :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2008 19:01
brzydkie to jakieś, ta pogrzebowa sukienka, cętki na butach, i pikowane dodatki, brzydkie i w takim stylu dla kobiety powyżej 50... z tego wszystkiego najbardziej niedorzeczna cena wydaje się przy okularach
odpowiedz

Polecane dla Ciebie