Kto zmieni swój los? Już wiadomo, która Czytelniczka wygrała OPERACJĘ NOSA

Szczęśliwa Laureatka nie ukrywa, że od dzieciństwa pragnęła mieć mały, zgrabny nosek, który dodałby jej pewności siebie.
Kto zmieni swój los? Już wiadomo, która Czytelniczka wygrała OPERACJĘ NOSA
19.10.2011

18 września zakończył się etap nadsyłania zgłoszeń do konkursu „Krzywy nos? Zmień swój los” organizowanego przez Grupę LUX MED. Niesamowita idea akcji sprawiła, że w ciągu zaledwie 2 tygodni zgłosiło się do nas ponad 100 kobiet marzących o zmianie swojego wyglądu!

Zadaniem każdej Uczestniczki konkursu było przesłanie do redakcji portalu Papilot.pl swojego zdjęcia oraz uzasadnienia, dlaczego to właśnie ona zasługuje na wygraną. 

Ze względu na ogromne zainteresowanie konkursem, do finału pierwszego etapu dostało się aż 46 Uczestniczek. Wybrane dziewczyny odbyły wstępne konsultacje lekarskie w dwóch turach. Spotkania z chirurgami przeprowadzone zostały 29 i 30 września w Szpitalu Grupy LUX MED mieszczącym się w Warszawie przy ul. Puławskiej 455.

Jury konkursowe, na czele z dr n. med. Lubomirem Lembasem, wyłoniło Zwyciężczynię konkursu, którą okazała się Justyna Trojniak (GRATULUJEMY!). Szczęśliwa Laureatka nie ukrywa, że od dzieciństwa pragnęła mieć mały, zgrabny nosek, który dodałby jej pewności siebie. - Od lat marzę, żeby przejść operację nosa, bo jest on moją największą i najbardziej uciążliwą wadą, z którą borykam się każdego dnia – wyznaje Justyna.

Niebawem Zwyciężczyni zostanie poddana operacji plastycznej nosa, a po rekonwalescencji uda się na zakupy ze stylistkami. Efekty tej oszałamiającej metamorfozy zostaną uwiecznione podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą z pewnością zaprezentujemy na naszym portalu.

Pozostałym Uczestniczkom konkursu „Krzywy nos? Zmień swój los” serdecznie dziękujemy za zainteresowanie akcją i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Zobacz także:

Wywiad z doktorem Lubomirem Lembasem, część 1.

Wywiad z doktorem Lubomirem Lembasem, część 2.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
UpPho7Rlx (Ocena: 5) 13.08.2013 01:49
- Niesamowite fotografie. Gratuluję umiejętności. Zarf3wno para młoda jak i misato Krakf3w zostały uwiecznione w fantastyczny sposf3b na wieki. Wspaniała pamiątka, jak dla mnie już wręcz dzieło sztuki. Pozdrawiam i dziękuję za ten wirtualny wernisaż.Czerwiec 12, 2012 12:54 pm
odpowiedz
Af7zo4bne (Ocena: 5) 12.08.2013 10:02
Blog InfoGiełda.pl Posted in Giełda Tags: 2012, konkursf3w, kciewień, lista, rejestracji Muammar Kaddafi był najbogatszym człowiekiem świata. Inni dyktatorzy niewiele gorsi jak wielkie są ich majątki? You can leave a response, or trackback from your own site.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie