Marzą Ci się dodatki od projektantów na jesień 2011? Weź udział w konkursie

Platforma zakupowa Szopcik.pl i strona "Nie mam się w co ubrać!" zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na Facebook'u.
Marzą Ci się dodatki od projektantów na jesień 2011? Weź udział w konkursie
23.08.2011

Kolejny sezon w modzie już oficjalnie rozpoczęty, a dzięki platformie shoppingowej Szopcik.pl  możesz zdobyć super dodatki na jesień 2011 prosto z paryskich butików!

Konkurs, który Wam proponujemy, polega na tworzeniu stylizacji z dostępnych na stronie Szopcik.pl ubrań i dodatków przy pomocy specjalnej aplikacji. Na zgłoszenia i prace konkursowe czekamy już od dzisiaj. Szczegóły dotyczące zasad konkursu dostępne są w regulaminie.

Co trzeba zrobić, aby złowić super nagrody?

Krok 1. Wejdź na Facebook'a

Krok 2. Dołącz do likepage'a Nie mam się w co ubrać!

Krok 3. Przejdź do aplikacji SZOPSTYL

I działaj zgodnie z poleceniami...

Do wygrania:

I miejsce: Portfel Michael by Michael Kors

II miejsce: Torebka DKNY

III miejsce: Szal Sonia by Sonia Rykiel

IV i V miejsce: Kolczyki Marc by Marc Jacobs 

Uwaga! Do każdej nagrody dokładamy extra brandoletkę marki Kelly Mellu z literką "S" jak Szopcik!

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.08.2011 21:56
dyskryminacja ludzi, kt chca wziac udzial w konkursie a nie maja konta na fc, jestem antyfc a chcialabym w tym uczestniczyc(konkurs)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 23:59
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję//// Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję//// Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję//// Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję//// Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję////
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 22:31
zgłoś do usunięcia Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz Proszę u usunięcie tego komentarza, ponieważ ... Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję////
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 21:19
se załóżcie i po problemie -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 19:29
wzięłam udział, może mi się poszczęści ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie