Wygraj operację plastyczną i przejdź metamorfozę pod okiem specjalistów!

Mankamenty urody, niedoskonałości ciała, kompleksy małe i duże… Ma je każda z nas, dlatego nie warto stać całe życie pod ścianą. Weź udział w konkursie i daj sobie szansę na zmiany!
Wygraj operację plastyczną i przejdź metamorfozę pod okiem specjalistów!
11.07.2011

Nie ma chyba kobiety, która akceptuje w swoim ciele wszystko. Każda z nas stając przed lustrem lubi sobie ponarzekać, że tu ma „za dużo”, a tam „za mało”. Jednego dnia zmieniłaby zbyt płaską pupę, a innego z chęcią poddałaby się korekcie krzywego nosa.

Czasami defekty urody są dotkliwe do tego stopnia, że uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie. Co robić, gdy oglądając się w przymierzalni czujemy łzy pod powiekami, a każdy wypad do galerii handlowej kończy się zakupem luźnych dżinsów i wyciągniętej bluzy? Jak się ratować, kiedy kompleksy rządzą naszym umysłem i nie pozwalają na wypad ze znajomymi na basen czy na plażę, bo nie dajemy rady ukryć blizn, a ładny dekolt nie odwraca wcale uwagi od obwisłego brzucha po drugim dziecku?

Kult nieskazitelnego piękna

Media atakują nas ideałami, wskazując na to, co jest modne i pożądane.  Wtedy każdej niezadowolonej ze swojego wyglądu kobiecie marzy się cud. Zmiana od A do Z. Metamorfoza, która sprawi, że wreszcie pokocha siebie, odkryje własne piękno i znowu zacznie żyć pełnią życia.

Takie zmiany wymagają odwagi, wymagają też niestety poniesienia kosztów, na które niejednokrotnie nie możemy sobie pozwolić. Patrząc na aktorki w kinie i modelki na wybiegu, myślimy „takiej to dobrze, może sobie pozwolić na nowy biust, czy wypełnienie tych okropnych zmarszczek wokół oczu”. Grupa LUX MED pragnie uczynić świat odrobinę bardziej sprawiedliwym, dlatego daje szansę wszystkim kobietom, które marzą o kompleksowej przemianie. Bez względu na status majątkowy, miejsce zamieszkania, wiek czy wykonywany zawód. 

Czas na zmiany!

Zorganizowana na Facebook’u akcja „Metamorfozy” to trzyetapowy konkurs, w którym udział może wziąć każdy. W pierwszym etapie uczestniczki konkursu zmagają się w quizie z pytaniami dotyczącymi operacji plastycznych, medycyny estetycznej, pielęgnacji i szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Sto najlepszych kandydatek do metamorfozy przechodzi dalej, by w drugim etapie zaprezentować swoje historie i zdjęcia, na które głosować będą mogli inni użytkownicy serwisu.

Trzy osoby z największym popraciem Fanów oraz siedemnaście kandydatek wyłonionych przez specjalne jury, w skład którego wejdą najwyższej klasy specjaliści chirurgii plastycznej, dostanie się do ostatniego etapu konkursu, którym są profesjonalne konsultacje w Szpitalu Grupy LUX MED. To właśnie chirurdzy plastyczni zdecydują o przyznaniu pierwszej nagrody i dwóch pozostałych miejsc.

To nie jest sen…

Laureatka konkursu otrzyma szansę na wielką przemianę - operację plastyczną! Dodatkowo zostanie wysłana na zakupy ze stylistkami, a po wizycie u kosmetyczki i fryzjera stanie przed obiektywem profesjonalnego fotografa. Dwie pozostałe zwyciężczynie zostaną poddane zabiegom na twarz i ciało. 

Konkurs „Metamorfozy” to szansa dla wszystkich marzących o wielkiej zmianie. Zmianie, która zapoczątkuje nowy rozdział w ich życiu. Więcej infromacji znajdziesz tutaj.

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
MIrena (Ocena: 5) 19.07.2015 17:47
hmm a mnie się podoba ...tez bym zmieniła w sobie to i tamto ..ale w sumie i tak umrę ...to wole sie dobrze bawić ..i kase zbierać na egzotyczny wyjazd .hahah ..ale coż każdy ma prawo mieć swoje zdanie ...sznuję ludzi którzy szanuję zdanie innych ...nie oceniają ich ani nie wyśmiewają ..reszta to zwykłe matołki bez honoru i ambicji ..a na pewno już bez własnego zdania ...☺
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 20:38
ona ma polipa na nosie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 20:22
dla was papilotek operacja plastyczna kojarzy się z powiększaniem biustu, ust itd.? Przecież to jest szansa dla osób, które rzeczywiście mają dość poważny defekt i nie stać ich na operację,. Jeśli ktoś ma mega krzywy nos i chciałby go wyprostować to znaczy, że jest próżny? Same jesteście próżne, nie myślicie a piszecie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 19:50
najpierw redakcja papilota dodaje masę tematów, ośmieszających ludzi, którzy robią sobie operacje plastyczne, a teraz sami to zachwalają? wiecie co papilocie, zdecydujcie się w końcu, bo wasz portal jest na poziomie 6-latka, bardzo chciałabym zobaczyć te wszystkie kretynki i kretynów, pewnie połowa z was to pryszczate pasztety bez jakichkolwiek zainteresowań.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 18:47
heh, mnie nie razi widok rozbieganych oczu "kolesi" tylko bijąca pustka redaktorki Papilota :D hał słit / szit :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie