Zodiakalne duety, które kompetnie do siebie NIE PASUJĄ

28 Marca 2018

Ostatnio nie dogadujesz się z partnerem? Nieustannie się kłócicie? A czy pomyślałaś kiedykolwiek, że jedną z przyczyn Waszego niedopasowania może być znak zodiaku? Sprawdź, które zodiakalne połączenia niezbyt do siebie pasują.

iStock.com

Jeśli zastanawiasz się o co w tym właściwie chodzi - spieszymy z wyjaśnieniem. Otóż astrologia zaleca dobieranie się par zgodnie z żywiołem, do których przypisany jest jej/jego znak zodiaku. Żywioł Ognia to Lew, Baran i Strzelec, Ziemi – Byk, Panna, Koziorożec, Powietrza – Bliźnięta, Waga, Wodnik, a żywioł Wody to Rak, Skorpion i Ryby. Najlepiej dogadywać się więc będą te osoby, których partner jest z tego samego żywiołu co one same. Jakie są zatem najgorsze możliwe połączenia?

1. Baran - Koziorożec
Choć oboje mierzycie równie wysoko i macie podobne oczekiwania względem życia, Koziorożec jest osobą, która całkowicie poświęca się pracy - a to już Baranowi się nie spodoba, ponieważ nigdy nie dostanie ze strony wystarczającej ilości uwagi i zainteresowania. Co więcej, koziorożec uwielbia grać pierwsze skrzypce i ustalać zasady. Osoby spod znaku Barana uważają z kolei, że zasady są po to, by je łamać.


2. Bliźnięta - Skorpion
Owszem, jest między Wami ogromna chemia i z porozu świetnie się dogadujecie. Skorpion to jednak bardzo zaborczy znak zodiaku, który będzie nade wszystko próbował przejąć kontrolę nad Bliźniętami, co osobom spod tego znaku zodiaku niekoniecznie może się spodobać. To połączenie to zdecydownie mieszanka wybuchowa!


3. Lew - Ryby
Ryby to osoby, które bujają w obłokach i często snują oderwane od rzeczywistości plany i marzenia. Taki sposób myślenia nie do końca odpowiada dynamicznemu i upartemu Lwu, który uwielbia zawsze stawiać na swoim. Lwa w Rybach może także denerwować depresyjne podejście do życia i nieustanne pogrążenie w melancholii. 

4. Wodnik - Byk
Temu państwu także może być ciężko zbudować trwały i długoletni związek. Dlaczego? Ponieważ faktem jest, że przedstawiciele obu tych znaków chcą od życia... zupełnie czego innego. Wodnik to indywidualista, a Byk marzy o cieple domowego ogniska i stabilnym życiu. Wodnik może czuć się przez to ograniczany przez swojego partnera.

5. Lew - Skorpion
W tym związku z pewnością fruwają przysłowiowe talerze. Aż iskrzy od namiętności i pożądania - pozornie wydawać by się mogło, że to para idealna - rodem z filmu o miłości, jednak to tylko pozory. Dlaczego? Ponieważ oba znaki uwielbiają dominować, stawiać na swoim i mieć ostatnie zdanie w związku. Do tego trzeba mieć także na uwadze zaborczy charakter Skorpiona. To zodiakalne połączenie z pewnością jest jednym z najtrudniejszych i najbardziej narażonych na porażkę.


ZOBACZ TAKŻE: Horoskop na WIOSNĘ

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

M8i
(Ocena: 1)
2018-04-02 11:10:10

Ale glupoty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-03-29 02:59:50

Nie prawda z pierwszym mężem małośmy się nie pozabijali a oboje żywioły ognia a z drugim mężem ogień i woda i od 20 lat razem świetnie się dogadujemy więc ten artykuł to same bzdury nie poparte życiowymi faktami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-28 18:20:09

Bzdury wypisujecie! Pojecia nie macie o astrologii!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-28 18:12:00

Moi rodzice to baran i koziorozec, całe małżeństwo się kłócili. Ja z narzeczonym lew i ryby, pasujemy do siebie jak nikt inny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-29 22:22:03

Jesczcze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-28 14:49:41

Moi rodzice to baran i koziorożec - są małżeństwem ponad 40 lat i nie widzę by się nie dogadywali. Ja jestem bliźnięta a mój narzeczony skorpion i nie mamy żadnych nieporozumień.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-28 17:14:19

Plus mój brat jest wodnikiem a jego żona bykiem, i oni również nie mają żadnych nieporozumień.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-28 17:38:25

jesteś z nimi 24h na dobę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-28 21:26:03

bylam w zwiazku wodnik-byk i bylo bardzo ciezko dojsc do porozumienia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-28 22:55:14

ja sama mam relację lew-skorpion, nie jest ona miłosna, ale jest mega trudną relacją, bo skorpion naprawdę jest zaborczy wie najlepiej i lubi zagarniać wszystko do Siebie i nie pozwala lwu się rozwijać - przynajmniej z obserwacji jakie znam, nie tylko na swoim przykładzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-28 14:43:25

Nie sprawdzają się w moim przypadku te opisy lwa i ryb w związku. Ja jestem ryby. Snuje plany ale realistyczne i szybko podejmuję decyzje. A lew działa powoli i ma skłonność do wyolbrzymia wszystkiego i popadania w melancholie. Tam gdzie ja nawet na coś nie zwrócę uwagi, on widzi duży problem. Poza tym oboje jesteśmy uparci i mówimy co myślimy. Wydaje mi się wręcz, że jesteśmy aż za bardzo do siebie podobni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-28 22:56:30

To ja znam inne ryby, które się mitają, nie potrafią trzymać się jednego zdania masakra, no nie mogę, mam 3 bliskie kumpelki ryby i doprowadzają mnie do szału, tak jestem lwem, żyję szybko i ma być tak, tak i tak i idziemy dalej na dywagaję czasu brak.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz