Horoskop tygodniowy 6.07. - 12.07.

06 Lipca 2015

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz w dobrym humorze i staniesz się miła wobec ludzi. Życzliwość i łagodne usposobienie pomogą ci rozwiązać konflikt natury towarzyskiej. Weekend spędzisz w szampańskim nastroju, bawiąc się do białego rana.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Pozornie przelotny flirt przerodzi się w coś poważnego. Twój adorator zapragnie być z tobą na stałe i zrobi wszystko, by cię zdobyć. Masz faceta? Nie pozwól, by jego wybuchowy temperament wziął górę. Zamiast dolewać oliwy do ognia, staraj się od razu łagodzić wszelkie konflikty.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej swobody. Szef obdarzy cię większym zaufaniem i da ci wolną rękę. Nie zawiedź go.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz miała mniej obowiązków. Wolny czasu spożytkujesz, robiąc to, co sprawia ci przyjemność. Odzyskasz dobry humor i staniesz się przyjazna wobec świata i ludzi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner czuje się zaniedbany. Obdarz go większą troską i daj mu odczuć, że jest dla ciebie najważniejszy. Jesteś singielką? Wenus ześle na twoją drogę mężczyznę spod znaku Ryb. To ambitna i trochę apodyktyczna osobowość. Jeśli cenisz sobie swobodę w kontaktach damsko-męskich ten facet nie jest dla ciebie.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw zawodowych. Jeśli do tej pory narzekałaś na marazm, to nagle twoja kariera ruszy z miejsca. Środa sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-09 23:38:50

re: Horoskop tygodniowy 6.07. - 12.07.

Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2015-07-06 08:19:26

re: Horoskop tygodniowy 6.07. - 12.07.

0

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1