Horoskop tygodniowy 31.10. - 06.11.

31 Października 2016

Ten tydzień będzie obfitował w wydarzenia. Jakie? Dowiesz się ze swojego horoskopu.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Spędzisz go w miłym towarzystwie z dala od codziennych trosk. W okolicach weekendu przeżyjesz coś wyjątkowego. Nie wykluczone, że zaczniesz w swoim życiu nowy, lepszy rozdział.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany nie będzie miał dla ciebie wystarczająco dużo czasu. Nie naciskaj na niego i wolne wieczory spędź w domowym zaciszu. W samotności dojdziesz do ważnych wniosków. Jesteś singielką? Uporasz się z dawną miłością i zaczniesz wszystko od nowa. Otworzysz się na nowe znajomości i zmienisz swoje podejście do mężczyzn. Sobota to dzień niezobowiązujących flirtów.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Szef zmieni twoją umowę i wreszcie poczujesz się bezpiecznie. Poczucie stabilizacji pozytywnie wpłynie na twoją efektywność.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Znajdziesz czas na kulturalne wydarzenia, koncerty i kameralne imprezy. Kontakt ze sztuką pozytywnie wpłynie na twój nastrój. Naładujesz akumulatory i przestaniesz się stresować z powodu drobiazgów.

Miłość i seks: W sprawach sercowych bez zmian. Twój ukochany nie będzie przysparzał ci trosk, lecz wręcz przeciwnie – będzie dla ciebie ostoją. Doceń go i spraw mu przyjemność, nawet jeśli będzie to od ciebie wymagało wysiłku. Jesteś singielką? Mężczyzna, który od dawna ci się podoba, powie ci bardzo miłe słowa. Jego komplementy poprawią twoją samoocenę. Uwierzysz w siebie i w to, że możesz mieć mężczyznę, jakiego sobie wymarzysz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym przykra sytuacja. Dowiesz się, że twoja współpracowniczka mówi o tobie źle za twoimi plecami. Zdystansuj się do tego. Pewnych ludzi lepiej omijać niż wchodzić z nimi w dyskusję.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ola
(Ocena: 5)
2016-11-01 10:53:35

Miałam duży problem ponieważ od 1.5 roku miałam depresję i moj stan się pogarszał z dnia na dzień. Zjadałam mnóstwo tabletek żeby sobie coś zrobić ale to nic nie dawało przez moją depresję i nerwicę nie miałam równy rok okresu. W desperacji szukałam pomocy wszedzie gdzie się dało. Trafiłam przypadkiem na stronę energiaduchowa.co.pl i zamówiłam oczyszczenie aury. Choć byłam sceptyczna – podziałało. Moje życie w końcu nabrało rumieńców, wstaję rano i chce mi się żyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1