Twój horoskop tygodniowy ♥

31 Lipca 2017

Sprawdź, co przyniesie ten tydzień.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Na początku tygodnia będziesz musiała się zmierzyć z własnymi lękami. Jeśli wygrasz tę walkę, twoje życie zmieni się na lepsze. W drugiej połowie tygodnia postaraj się nie ulegać pokusom. Twój organizm zaczyna się buntować.
Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach usłyszysz od niego ważną deklarację. Będzie ona miała związek z zaręczynami i rychłym ślubem. Nie bój się tych słów i tego, co wasz czeka. Wenus wróży wam wspaniałą przyszłość. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś romans, odezwie się do ciebie. Zrób się na bóstwo i spotkaj się z nim. Jego reakcja na twój widok usatysfakcjonuje cię i sprawi, że poczujesz się jak zwycięzca.
Kariera i pieniądze: W finansach trochę lepiej. Dostaniesz nowe zlecenia i choć nie zarobisz kokosów, to wyjdziesz na prostą. W środę zagraj w totolotka.  

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Będziesz stawała na głowie, by wszystkim dogodzić i zabraknie ci czasu dla siebie. Poczujesz się zmęczona i zaniedbana. Zamiast rozpaczać nad swoim losem, zrób sobie wolne od wszystkiego. Weekendowy pobyt w spa to strzał w dziesiątkę.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie musiał poświęcić się pracy. Nie rób mu wyrzutów, bo on robi to dla waszego wspólnego dobra. Piątek sprzyja planowaniu i szczerym rozmowom. Jesteś singielką? Postaw na kogoś, kto od dawna jest przy tobie. Z tej przyjaźni może zrodzić się miłość. Daj szansę rozwinąć się prawdziwemu uczuciu.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. I dobrze. Może nie wszystko jest takie, jakie być powinno, ale niejedna osoba zazdrości ci tego, do czego doszłaś. Wtorek to dzień negocjacji.  

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz