Horoskop tygodniowy 3.08.-9.08.

03 Sierpnia 2015

Astrologiczne przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć więcej czasu bliskim. Jeśli masz starszych rodziców, będą potrzebowali od ciebie pomocy. Nie unikaj także rodzinnych uroczystości i bądź na nich zarówno ciałem, jak i duchem.

Miłość i seks: Masz faceta? Ujarzmij swoją władczą stronę natury i nie rywalizuj ze swoim partnerem. Nie musisz zawsze grać pierwszych skrzypiec. Postaraj się być delikatniejsza i zamiast mówić – słuchaj. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na brata swojej przyjaciółki. Między wami już dawno zatarła się różnica wieku.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla twojej kariery. Zaimponujesz wpływowej osobie, która zechce mieć cię w swoim zespole. Wkrótce dostaniesz wymarzoną ofertę pracy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: To czas rozkwitu w sprawach towarzyskich. Odnowisz kontakty z przyjaciółmi i zawrzesz nowe znajomości. Nowo poznana osoba spod znaku Lwa na długo zagości w twoim życiu.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner stanie się bojowo nastawiony. Możesz spodziewać się kłótni rozpętanej zupełnie bez powodu. Tym razem mu nie ustępuj. Najwyższy czas, by twój partner uświadomił sobie, że nie jest idealny. Jesteś singielką? Wenus wróży ci flirt z czarującym Baranem. Rozmawiając z nim, będziesz miała wrażenie, że znacie się od lat.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Dogadasz się z przełożonym w ważnej sprawie i zapewnisz sobie komfort pracy. Czwartek sprzyja podpisywaniu umów kredytowych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-04 16:15:05

re: Horoskop tygodniowy 3.08.-9.08.

ludzie.... te śmieszne horoskopy są tak pisane że właściwie każdy może coś sobie przypisać. Zacznijcie myśleć samodzielnie....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
olaola
(Ocena: 5)
2015-08-03 02:29:05

re: Horoskop tygodniowy 3.08.-9.08.

Zawsze mi się sprawdza:p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1