Horoskop tygodniowy 30.10. - 05.11.

30 Października 2017

Jakich wydarzeń spodziewać się w tym tygodniu? Dowiedz się ze swojego horoskopu!

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz musiała trzymać swoje emocje na wodzy. Znajdziesz się pod obserwacją i każdy twój niewłaściwy ruch będzie surowo oceniany. Nie daj pretekstu osobom, które najchętniej utopiłyby cię w łyżce wody. Zbyt długo pracowałaś na to, co teraz masz.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zajmie się swoimi sprawami. I dobrze. Będziesz potrzebowała więcej czasu, by zająć się samą sobą. Weekend spędźcie jednak we dwoje, robiąc coś, co od dawana planowaliście. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który roztacza wokół siebie aurę tajemniczości. Pod tą niewidzialną powłoką skrywa się istny książę z bajki. Nie pozwól mu odjechać na białym rumaku. Drugi raz do ciebie nie przyjedzie.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Wykażesz się i dostaniesz premię. Wykorzystaj ją mądrze. Na tańce, hulanki i swawole przyjdzie jeszcze czas.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Przed tobą zwariowany tydzień. Niestety zabraknie ci energii i nie ze wszystkim dasz sobie radę. W drugiej połowie tygodnia uważaj na nieuczciwego Lwa. W sobotę zabaw się jak za starych, dobrych czasów.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zamiast cię docenić, skrytykuje cię publicznie. Będzie ci przykro – i nic dziwnego. Nie tak wyobrażałaś sobie wasz związek. Zamiast płakać do poduszki, porozmawiaj z nim od serca. Zbyt wiele się między wami nazbierało, by milczeć. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego wiedzę cenisz, zaprosi cię na randkę. Zgódź się, nawet jeśli masz przy nim kompleksy. Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy ma prawo do słabości.
Kariera i pieniądze: W pracy jeszcze lepiej niż ostatnio. Staniesz się czempionem i pobijesz konkurencję na głowę. Piątek to dobry dzień na podpisanie umowy z bankiem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kasia
(Ocena: 1)
2017-10-30 08:49:24

rozmowa o podwyzce 1 listopada? chyba komuś tu horoskop nie poszedł...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1