Horoskop tygodniowy 30.05 - 05.06

30 Maja 2016

Wróżka Nunila zajrzała w gwiazdy... Co spotka cię w tym tygodniu?

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Wszystkie sprawy osobiste dopniesz na ostatni guzik. Uda ci się także dojść do porozumienia z bliską osobą i ustalicie nowe zasady gry. Poniedziałek sprzyja drożeniu w życie ryzykownego planu.

Miłość i seks: W miłości okres spokoju i budowania silnych więzi. Znajdziesz czas dla partnera, a on zrewanżuje się większa troską i zainteresowaniem twoimi sprawami. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Wody zacznie się rozwijać w pożądanym przez ciebie kierunku. Wkrótce twoje serce zacznie bić mocniej.

Kariera i pieniądze: W pracy będziesz musiała nauczyć się znosić huśtawki nastrojów swojego szefa. Przełożony stanie się kapryśny i jednego dnia będzie cię chwalił, a drugiego usłyszysz słowa krytyki. Nie przejmuj się tym i rób swoje.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz skoncentrowana na sobie i swoich sprawach. Nie zmieniaj postępowania, nawet jeśli ktoś zarzuci ci egoizm. Jeśli sama o siebie nie zadbasz, to nikt za ciebie tego nie zrobi. Weekend sprzyja imprezom. Zrób się na bóstwo i szalej do białego rana.

Miłość i seks: W miłości mniej emocji. Twoje serce zacznie bić wolniej i choć nie będziesz mogła narzekać na brak męskiego towarzystwa, to żaden z twoich adoratorów nie wzbudzi w tobie większego zainteresowania. Masz faceta? W twoim związku zagości spokój i zrobi się trochę nudno. Walcz z marazmem w najprzyjemniejszy sposób i zwróć uwagę na atmosferę, która panuje w waszej sypialni.

Kariera i pieniądze: Znów zaczniesz czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Jeszcze bardziej ją polubisz i postanowisz poszerzyć swoje kwalifikacje. Porozmawiaj z przełożonym na temat kursów i szkoleń sponsorowanych przez firmę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-05-30 08:57:37

re: Horoskop tygodniowy 30.05 - 05.06

no baran brzmi calkiem logicznie w tym tygodniu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1