Horoskop tygodniowy 30.01. - 05.02.

30 Stycznia 2017

Przekonaj się, co wydarzy się w tym tygodniu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Bliska ci osoba wyzdrowieje, a ty odetchniesz z ulgą. W okolicach weekendu czeka cię ważne wydarzenie związane z twoim hobby. Uda ci się zawrzeć ciekawą znajomość z kimś kompetentnym.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzisz z nim przyjemne chwile, ale nie będzie ich zbyt wiele. Uzbrój się w cierpliwość, bo w najbliższym czasie nic się nie zmieni. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się intrygujący i zarazem irytujący mężczyzna spod znaku Ryb. Wasze zażarte dyskusje sprawią, że nie będziesz potrafiła przestać o nim myśleć.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Weź sprawy w swoje ręce i zajmij się bardziej dochodowym zajęciem. Piątek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Spotka cię przykra sytuacja, która negatywnie wpłynie na twoje zdrowie. Będziesz musiała zrezygnować ze swoich planów i spędzić wolny czas w domu. Zamiast się zamartwiać, wykorzystaj te chwile na rozwijanie zainteresowań.

Miłość i seks: W miłości więcej szczęścia. Będąc w związku, wyegzekwujesz od partnera to, na czym ci od dawna zależało. Wasza relacja zmieni się na lepsze, a ty poczujesz się pewnie. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Z tym facetem będziesz nadawała na tych samych falach. Spotkasz go w miejscu związanym z książkami.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie, ale do czasu. W drugiej połowie tygodnia wdasz się w niepotrzebną sprzeczkę ze współpracownikiem. Wyciągnij wnioski z tej sytuacji.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz