Horoskop tygodniowy 29.09. - 05.10.

29 Września 2014

Najnowsze przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Magdalena Frąckowiak

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Wenus doda ci optymizmu i wdzięku. Twoje pozytywne nastawienie do świata i umiejętność rozmawiania z ludźmi sprawią, że błyskawicznie rozwiążesz wszystkie problemy. Okolice wtorku sprzyjają metamorfozom codziennej garderoby.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek rozkwitnie. Staniecie się dla siebie jeszcze bliżsi i bardziej wyrozumiali. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego poznałaś przez swoich znajomych, zacznie o ciebie zabiegać. Daj mu szansę. To dobry materiał na stałego partnera. 

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna ustabilizuje się. Koniec tygodnia sprzyja planowaniu wydatków na przyszłość. Nie rezygnuj ze wszystkich zachcianek. Masz prawo do odrobiny przyjemności.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przyjaciółka, którą ostatnio zaniedbałaś, obrazi się na ciebie. Znajdź dla niej czas i porozmawiajcie od serca. Dowiesz się czegoś bardzo ważnego.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Czeka cię randka z niedawno poznanym mężczyzną. Nie traktuj jej zbyt serio. Bądź swobodna i postaraj się dobrze bawić. Masz faceta? Pokaż, że jesteś samodzielna i nie angażuj go w sprawy, które możesz załatwić sama. On i tak ma wystarczająco dużo na głowie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Szczęśliwy zbieg okoliczności umiejscowi cię w odpowiednim miejscu i czasie. Możesz spodziewać się awansu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz