Horoskop tygodniowy 29.08. - 04.09.

29 Sierpnia 2016

Ten tydzień z pewnością będzie obfitował w wydarzenia. Co może Cię spotkać?

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Rozmowa z inteligentną osobą da ci wiele do myślenia. Pozytywnie nastawisz się do sytuacji, którą wcześniej uznałaś za patową. Spojrzysz na pewne sprawy inaczej i odzyskasz utracony optymizm.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner stanie się o ciebie bardzo zazdrosny. Jego postawa będzie ważnym sygnałem. Być może robisz coś, co generuje w nim takie uczucia. Zastanów się nad tym i wyciągnij wnioski. Jesteś singielką? Sposób, w jaki flirtujesz z mężczyznami, nie jest najskuteczniejszy. Odsłaniasz zbyt wiele kart, a to właśnie tajemniczość jest uwodzicielska. Zmień taktykę.

Kariera i pieniądze: W pracy ważny okres. Podczas negocjacji zaufaj intuicji. Piątek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach spłynie na ciebie energia Marsa. Jego siła i waleczność sprawią, że nie zabraknie ci odwagi, by sięgnąć po to, co ci się należy. Przestaniesz bać się ryzyka i przede wszystkim tego, co mówią o tobie ludzie.

Miłość i seks: W miłości wibracje Słońca. Jego ciepło ogrzeje twoje serce. Poczujesz, że możesz kochać z całych sił i tak się właśnie stanie niezależnie od tego, czy jesteś singielką, czy tworzysz związek.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym kiepski okres. Będziesz miała wrażenie, że robisz coś, za czym nie przepadasz, a wynagrodzenie, które dostajesz, jest nieadekwatne do włożonego wysiłku. Może warto poszukać innej pracy?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-29 23:09:16

Rak so true a to dopiero poniedziałek hehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1