Twoj horoskop tygodniowy ♥

29 Stycznia 2018

Wróżka Nunila już wie, co przyniosą najbliższe dni. Sprawdź swój horoskop!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Uważaj na czającą się zimową deprechę. Aura faktycznie nie nastraja zbyt optymistycznie, dlatego spróbuj zrobić coś, co na pewno poprawi ci humor. Może spotkanie z koleżanką przy kubku gorącej czekolady albo krótki rajd po galerii handlowej?

Miłość i seks: Jeśli jesteś w związku, nadszedł czas, by trochę o niego zadbać, gdyż w wasze relacje wkradła się rutyna. Niekiedy wystarczy przypomnieć partnerowi, że go kochasz, a iskierka znów rozbłyśnie. Singielka spod znaku Barana może w najbliższych dniach spotkać kogoś naprawdę interesującego, warto uważnie rozglądać wokół.

Kariera i pieniądze: Dobry moment, by zdobyć się na odwagę i przeprowadzić z szefem od dawna odkładaną rozmowę o podwyżce. Pracodawca tym razem może okazać się bardzo otwarty, a finansowe dowartościowanie znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Zapowiada się świetny tydzień pełen wrażeń. Niewykluczone jest spotkanie z dawno nie widzianym znajomym lub znajomą, z którego może wyniknąć coś naprawdę ciekawego. No chyba, że będzie to Skorpion. Jego w najbliższych dniach zdecydowanie powinnaś unikać.

Miłość i seks: Nie uciekaj, gdy nieznajomy na imprezie poprosi cię o numer telefonu. To może być naprawdę ciekawa oraz perspektywiczna znajomość, niewykluczone, że nawet na całe życie. Daj szansę przeznaczeniu!

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach unikaj podejmowania pochopnych decyzji finansowych, bo z dużym prawdopodobieństwem nie będą zbyt trafne, a nawet mogą wpędzić cię w spore kłopoty, z których wykaraskanie okaże się dość kosztowne.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

MJ
(Ocena: 5)
2018-01-29 10:11:29

Co za brednie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-29 09:03:37

Gunwo tam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1