Horoskop tygodniowy 28.11 - 04.12

28 Listopada 2016

Co wydarzy się w tym tygodniu? Kiedy warto uważać? Na co zwrócić uwagę?

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Rozmowa z bliską osobą da ci wiele do myślenia. Przestaniesz rozpamiętywać to, co już było, i skupisz się na bieżących sprawach. W wolnych chwilach znajdź czas na trening. Wysiłek fizyczny pozwoli ci odreagować.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek czeka pierwszy, poważny kryzys. Nie wydarzy się nic spektakularnego, ale sytuacja, w której się znajdziecie, uwypukli różnice waszych charakterów. Zaczniesz się zastanawiać, czy naprawdę do siebie pasujecie i dojdziesz do przykrych wniosków. Jesteś singielką? Mężczyzna, który bardzo ci się podoba, zacznie się bawić z tobą w kotka i myszkę. Będziesz zdezorientowana i zniechęcisz się do niego. Pod koniec tygodnia uda wam się szczerze porozmawiać, ale nie dowiesz się niczego, czego wcześniej nie podejrzewałaś.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych dobry okres. Zapanujesz nad rozrzutnością w stopniu, który nie zmieni twojego standardu życia i jednocześnie sprawi, że zawsze będziesz miała pieniądze na koncie. W sobotę zagraj w totolotka. 

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Poczujesz się lubiana i doceniona. Usłyszysz na swój temat wiele komplementów, a ciepłe słowa z ust szczerych osób sprawią, że przestaniesz się zadręczać z powodu kompleksów. W piątek uważaj za kierownicą. Pod pływem euforii możesz źle ocenić sytuację na drodze.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany sprawi ci drobny, ale bardzo miły prezent. Ten gest z jego strony będzie znaczył dla ciebie więcej niż tysiąc słów. Wasz związek rozkwitnie. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na temperamentnego Lwa. Ogień, który w nim drzemie, jest w stanie rozgrzać twoje serce. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Nie przemęczaj się, ale uważaj na złośliwych współpracowników. Osoba, która udaje twojego sprzymierzeńca, chętnie opowie przełożonemu, jak wygląda twój dzień roboczy.

Zobacz również: Horoskop miłosny na jesień 2016

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 19:11:58

Rak: przeziębiłam się także dzięki juz wiem kto mi to wykrakał..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
JB
(Ocena: 1)
2016-11-28 19:27:01

Gdzie jest horoskop dla ryb?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1