Horoskop tygodniowy 28.08. - 03.09.

28 Sierpnia 2017

Przepowiednie dla 12 znaków zodiaku od wróżki Nunili.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Wyjdziesz ze skorupy kompleksów i otworzysz się na nowe znajomości. Zaczniesz rozmawiać z ludźmi, których wcześniej unikałaś, i okaże się, że świetnie się odnajdujesz w wielu tematach. W drugiej połowie tygodnia usłyszysz coś ciekawego. Zainteresuj się tą sprawą.
Miłość i seks: W miłości energia Saturna. Poczujesz ją w relacji z mężczyzną spod żywiołu Ziemi. Rozmowa, którą przeprowadzicie w drugiej połowie tygodnia, zatrzęsie twoim światem i rozgrzeje oblodzone serce. Zauroczysz się, ale trudno będzie ci to przyznać. Nie walcz z miłością. Lepiej zgrzeszyć i żałować niż żałować, że się nie zgrzeszyło.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym mniej ofert. Będziesz musiała użyć swoich kontaktów, ale nie przyjdzie ci to łatwo. Proszenie się nie leży w twojej naturze. W piątek więcej szczęścia, zwłaszcza w finansach.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Przed tobą nie najlepszy tydzień. Sprawa, na której ci zależało, spełznie na niczym i będziesz musiała znów uzbroić się w cierpliwość. W okolicach środy spotka cię coś miłego. Ciesz się z drobiazgów, bo to one tworzą życie. W sobotę zrezygnuj z imprezy, a wolny czas spędź z rodziną.
Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zmieni podejście do waszego związku. Zacznie od ciebie więcej wymagać i testować cię w kontekście przyszłej żony. Przed wami trudny okres. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, z którym kiedyś twoja koleżanka miała romans. Rozmowa z nią da ci wiele do myślenia. Zdystansuj się do tego. Przez nią będzie przemawiała głównie zazdrość, a nie sympatia do ciebie.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowa oferta. Nie odrzucaj jej tylko dlatego, że podjęcie pracy będzie wiązało się z dojazdami. W tym wypadku warto się bardziej postarać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Monika
(Ocena: 5)
2017-08-29 10:59:48

To juz chyba sama rozumiesz czemu jestes ciagle sama

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-30 11:02:53

Niby dlaczego? Jak bym chciała, to bym miała faceta z łapanki, ale nie chce pakować sie w byle gowno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-29 10:25:27

Mam prośbę: czy moglibyście najpierw pisać o singielkach, a później o tych co "mają faceta"? Bo póki co za każdym razem najpierw zwracacie się do kobiet w związku. W przeciwnym razie przestanę Was w ogóle czytać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-28 20:43:19

Wie ktos gdzie mozna dostac takie (albo podobne) buty jak na pierwszym zdj??!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1