Horoskop tygodniowy 27.11. - 03.12.

27 Listopada 2017

Wróżka Nunila już wie, co przyniesie najbliższy tydzień. Przekonaj się i ty.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Dostaniesz pozytywnego „kopa”. Zaczniesz działać i będziesz miała z tego frajdę. W okolicach środy niechcący podsłuchasz rozmowę na swój temat. To, co usłyszysz, przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. Okaże się, że się myliłaś co do pewnych osób i spraw.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zacznie bawić się w kotka i myszkę, ale tym razem to ty będziesz drapieżnikiem. Twój zwierzęcy pazur uaktywni się także w łóżku. Przed wami maraton namiętnych nocy. Wasz związek bardzo na tym zyska. Jesteś singielką? Zawierz intuicji w spornej kwestii dotyczącej mężczyzny, który ci się podoba. Plotki na jego temat mają niewiele wspólnego z prawdą.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej wyzwań. Nie poddawaj się na stracie. Będziesz teraz obserwowana. We wtorek zejdź z oczu zdenerwowanemu szefowi. Nie dogadacie się.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą ciekawy tydzień. Twoje życie przyśpieszy i zanim się obejrzysz, będzie już weekend. W sobotę idź na imprezę, ale zamiast stać przy barze, zaszalej na parkiecie. Spojrzenia innych mężczyzn dodadzą ci animuszu.

Miłość i seks: Masz faceta? Między wami zrodzi się nowe uczucie. Będzie dojrzałe, ale nie nudne. W drugiej połowie tygodnia znajdźcie czas na wspólny trening. Uprawianie sportu w duecie pozytywnie wpłynie na wasze libido. Jesteś singielką? Mężczyzna, który na co dzień uwielbia się popisywać, zaprosi cię na randkę. Zgódź się choćby na przekór koleżance. Niezależnie od tego, jak potoczą się sprawy, będziesz miała satysfakcję.

Kariera i pieniądze: W finansach tak sobie. Twój portfel nie zaświeci pustaki, ale nadal nie będziesz mogła sobie pozwolić na taki standard, jaki przedstawiają twoim znajomi. Tym się nie przejmuj. Liczy się to, że masz oszczędności.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz