Horoskop tygodniowy 27.06 - 03.07

27 Czerwca 2016

Jaki będzie ten tydzień? Przekonaj się!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz miała dużo wolnego, ale nie ubędzie ci obowiązków. Z trudem ze wszystkim się wyrobisz, a zamieszanie w życiu towarzyskim negatywnie wpłynie na twoją koncentrację. Nie daj się zwariować i przede wszystkim pozwól samej sobie na odrobinę luzu.

Miłość i seks: W miłości czas akceptacji. Pogodzisz się z faktem, że twój partner nie jest chodzącym ideałem i spojrzysz na niego inaczej. Uda ci się także dać z siebie więcej, a twój ukochany bardzo to doceni. Jesteś singielką? Nie będzie ci to już przeszkadzać, a wręcz przeciwnie – polubisz ten stan. Przed tobą rozrywkowy tydzień.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobre fluidy. Uda ci się doprowadzić do końca ważny projekt i niewykluczone, że podpiszesz umowę, na której od dawana ci zależało. Będziesz z siebie dumna.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Zmęczenie da ci się we znaki i zabraknie ci sił, by nadrobić zaległości w rutynowych obowiązkach. Poproś o pomoc przyjaciółkę. Razem będzie szybciej i przyjemniej.

Miłość i seks: W miłości więcej spokoju. Spędzisz udane dni z partnerem, znajdując czas na rozmowy i trochę czułości. Wasza relacja nabierze bardziej intymnego charakteru. Jesteś singielką? Uda ci się zamknąć trudny rozdział w twoim życiu. Otworzysz się na nowe znajomości i skupisz się jedynie na tych mężczyznach, którzy naprawdę są warci twojej uwagi.

Kariera i pieniądze: W finansach stabilnie. Nie będziesz miała powodów do narzekań, jeśli tylko nie stracisz zdrowego rozsądku na zakupach w centrum handlowym. We wtorek zagraj w totolotka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz