Horoskop tygodniowy 27.04. - 03.05.

27 Kwietnia 2015

Kończy się kwiecień, a zaczyna maj - wróżka Nunila już wie, co czeka was w tym tygodniu!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą wspaniały czas. To, czego do tej pory nie mogłaś osiągnąć, okaże się być na wciągnięcie twoich rąk. Wystarczy jeden solidny krok do przodu, a zdobędziesz wszystko, o czym marzyłaś.

Miłość i seks: Masz faceta? Poróżni was sprawa związana z finansami. Ostra wymiana zdań pomoże wam wyjaśnić nieporozumienia i oczyści atmosferę między wami. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio byłaś na randce, wciąż o tobie myśli. Zadzwoń do niego i zaproponuj spontaniczne spotkanie.

Kariera i pieniądze: Szef będzie z ciebie zadowolony i zmieni zdanie na twój temat. Przestanie cię kontrolować i da ci większe pole manewru. Nie zawiedź go.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą czas zawierania nowych znajomości. Ludzie będą tobą zaintrygowani i zapragną poznać cię bliżej. Na weekendowej imprezie będziesz królową balu. Tylko nie przesadź z alkoholem.

Miłość i seks: W miłości dużo wrażeń. Poznasz mężczyznę o ognistym temperamencie. Wasze kawiarniane spotkania bardzo szybko przeniosą się do łóżka. Masz faceta? Twój ukochany zapała do ciebie ogromnym pożądaniem i zacznie namawiać cię na eksperymenty. Odważ się i zrób to, na co zawsze miałaś ochotę.

Kariera i pieniądze: Jeśli myślałaś o zmianie pracy, właśnie przyszedł na to najlepszy moment. Będziesz zdeterminowana, a twoje wybory okażą się słuszne. Czwartek sprzyja zawieraniu nowych umów.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz