Horoskop tygodniowy 27.03. - 02.04.

27 Marca 2017

Czego spodziewać się w tym tygodniu i na co uważać? Dowiedz się ze swojego horoskopu!

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Zaczniesz przejmować się losem znajomych. Ich perypetie i niesnaski będą tematem twoich rozmyślań i w całym galimatiasie zapomnisz o sobie. W okolicach weekendu uważaj w miejscach publicznych – możesz stać się ofiarą kieszonkowców.
Miłość i seks: W miłości jak na wojnie. Będziesz musiała zawalczyć o kogoś, a twoja konkurentka okaże się bardzo sprytna. Podejdź do całej sytuacji poważnie, bo chwila nieuwagi może cię sporo kosztować. Nie bój się przejąć inicjatywy i nie odpuszczaj z byle powodu. Mars obdarzy cię odwagą, a Wenus seksapilem. Dzięki takiej kombinacji wygrasz decydującą bitwę.
Kariera i pieniądze: W pracy więcej uśmiechu. Twoimi współpracownikami okażą się życzliwi i weseli ludzie, a dobra atmosfera w firmie sprawi, że przestaniesz narzekać. W okolicach środy bardziej się przyłóż.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Wpuść wiosnę do swojego domu i odśwież otoczenie. Gruntowne porządki są nie tylko konieczne, ale i niezbędne, byś znów poczuła się dobrze. Nowy kolor ścian doda ci energii. Sprzątając, nie zapomnij o garderobie. Zrób miejsce w szafie na kolorowe ubrania.
Miłość i seks: W miłości różnie, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Lista twoich adoratorów się powiększy, ale żaden z nich nie będzie chciał stworzyć z tobą związku, przynajmniej na tę chwilę. Masz faceta? Zachowuj się fair, nawet jeśli twój ukochany niedawno zbłądził. Odgrywając się, pogłębisz swoją frustrację, a także żal. Nie jesteś na tyle wyrachowana, by działać z premedytacją i nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym cały czas to samo. Zaczniesz się niepokoić i nic dziwnego. Zamiast biernie czekać na rozwój wypadków, uruchom swoje kontakty.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-27 22:36:08

Coś w tym jest, czytając horoskop swojego znaku zodiaku, a zarazem mojej babci (ryby) zdziwiłam się, bo właśnie dzisiaj złamała rękę …

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1