Horoskop tygodniowy 26.09. - 02.10.

26 Września 2016

Świeżutki horoskop dla 12 znaków zodiaku!

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Ciepło domowego ogniska, które tak cenisz, pozwoli ci zapomnieć o trudach dnia codziennego. Nie wszystkie sprawy ułożą się po twojej myśli, ale świadomość, że po ciężkim dniu możesz wrócić do domu, w którym panuje ciepła atmosfera, będzie dla ciebie najbardziej cenna. Czwartek to dzień dobrej wiadomości związanej ze zdrowiem.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Będąc singielką, przyzwyczaisz się do tego stanu i przestaniesz mieć z tego powodu kompleksy. Patrząc na swoje koleżanki związane z zazdrośnikami, poczujesz się szczęśliwa, że przed nikim nie musisz się tłumaczyć. Masz faceta? Spędzicie udany tydzień bez jednej sprzeczki. Okaże się, że wystarczy nie podnosić głosu, by nawet najtrudniejsza rozmowa nie zmieniła się w kłótnię.

Kariera i pieniądze: Sytuacja finansowa nie zmieni się. Zacznij oszczędzać i ogranicz wydatki na ubrania. Twoja szafa pęka w szwach.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Znajdziesz się w patowej sytuacji, ale dobra karma zatoczy koło i na twojej drodze pojawi się ktoś, kto wyciągnie cię z opresji. Wyjdziesz z całego zajścia bez szwanku i uwierzysz w to, że siejąc dobro, zbierasz równie dobry plon.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner stanie się leniwy w łóżku. Zamiast robić mu wyrzuty, przejmij inicjatywę. Twoja aktywność bardzo mu się spodoba, a przed wami otworzy się nowy rozdział w waszym życiu seksualnym. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę z ognistym temperamentem. Jego apetyt na łóżkowe igraszki będzie niezaspokojony. Czeka cię namiętny weekend.

Kariera i pieniądze: To nie najlepszy czas dla spraw zawodowych. W twojej firmie pojawi się nowa pracowniczka, która będzie miała wysokie kwalifikacje i głowę pełną pomysłów. Twój szef mimo sympatii, którą cię darzy, w bardzo szybkim czasie awansuje nie ciebie, lecz twoją konkurentkę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz