Twój horoskop tygodniowy ♥

26 Czerwca 2017

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Twoje życie znajdzie się pod lupą. Bliscy zaczną się niepokoić i dostaniesz kilka sygnałów świadczących o ich przesadnym zaangażowaniu w twoje sprawy. Zainterweniuj. Od dawna sama już sobie ze wszystkim radzisz, więc najwyższy czas, by rodzina i przyjaciele zaczęli traktować cię poważnie.
Miłość i seks: Masz faceta? Nie znaczy to, że nie musisz dbać o wygląd. Przesada w żadną stronę nie jest dobra, więc jeśli malujesz rzęsy tylko wtedy, gdy wychodzisz z domu, to czas zmienić zły nawyk. Jesteś singielką? Uśmiechnij się do uwodzicielskiego Koziorożca. Jeśli wydaje ci się, że nie masz u niego szans, to grubo się mylisz.
Kariera i pieniądze: W pracy lepszy okres. Co prawda nie będzie lekko, ale szef przestanie cię inwigilować i poczujesz się bezpieczniej. Środa to dobry dzień na zawarcie transakcji.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Czas będzie działał na twoją korzyść. Dostaniesz kilka dodatkowych dni na dokończenie ważnej sprawy. Przyłóż się i pozbądź psychicznego balastu. Weekend sprzyja rodzinnym spotkaniom.
Miłość i seks: W sprawach sercowych spokojnie aż do piątku. W sobotę wydarzy się coś, co wprowadzi zamęt. Niewykluczone, że popłynie kilka łez. Cała sytuacja zmusi cię do myślenia. Uświadomisz sobie, że twoja relacja z bliskim mężczyzną nie jest taka, jaka być powinna. Nie bierz jednak na siebie całej winy. W tym wypadku i druga strona nie popisze się właściwym zachowaniem.
Kariera i pieniądze: W pracy dobry czas. Będziesz robiła to, co lubisz, nie przemęczając się. Pod koniec tygodnia szef cię pochwali. Niewykluczona premia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz