Horoskop tygodniowy: Skorpiona czeka niespodziewany flirt, a Koziorożec będzie miał problemy finansowe

26 Marca 2018

W jakie wydarzenia będzie obfitował tydzień przedświąteczny? Dowiedz się ze swojego horoskopu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Sprzątanie, zakupy, gotowanie, szykowanie – w tygodniu przedświątecznym będziesz miała co robić. W okolicach piątku zabraknie ci sił. Będziesz musiała odpocząć, w przeciwnym wypadku twoje baterie się wyczerpią.
Związki i seks: Jesteś singielką? Jeśli czekasz na wielką miłość, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość. Ona przyjdzie, ale jeszcze nie teraz. Masz partnera? Zastanówcie się, jak spędzicie święta. Nie zwlekajcie z decyzją.
Kariera i finanse: Szef zacznie traktować cię jak swojego powiernika. Będzie ci to schlebiać, ale uważaj, żeby współpracownicy nie odebrali tego na opak. Wszelkie plotki na swój temat wyjaśniaj od razu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ NAJCZĘŚCIEJ

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Spotkanie z dawno niewidzianą osobą sprawi, że zaczniesz się zastanawiać, dokąd zmierza twoje życie. Wnioski nie będą optymistyczne. Może to dobry czas, aby ustalić priorytety?
Związki i seks: Partner zaskoczy cię pozytywnie w pewnej sprawie. Spojrzysz na niego z innej strony i wreszcie zrozumiesz, jak bardzo wartościowym jest człowiekiem. Jesteś singielką? W tym tygodniu odpuść sobie randki z mężczyznami poznanymi w sieci, bo nic z nich nie wyniknie.
Kariera i finanse: Wpadnie ci niespodziewana gotówka. Nie zachłystuj się nią – przyda się szybciej, niż się spodziewasz, dlatego odłóż te pieniądze na czarną godzinę. Najlepiej w całości.

Zobacz także: Znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. Zafundują Ci miłosny koszmar

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kasiuchna
(Ocena: 5)
2018-03-26 17:12:53

Ten horoskop się zawsze sprawdza ! :D Czy uzywała któraś z was perle bleue tego kremu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1