Twój horoskop tygodniowy ♥

25 Grudnia 2017

Co przyniesie ostatni tydzień tego roku? Poznaj najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla ciebie czasem wyciszenia i refleksji. Kilka przykrych spraw, które leżały ci dotąd na sercu, ujrzysz w innym świetle. Będzie to dla ciebie lekcja pokory, ale również cenna nauczka na przyszłość.
Związki i seks: Partner zaraz po świętach rzuci się w wir pracy, co ci się nie spodoba. Planowałaś ten czas spędzić we dwoje, żeby przynajmniej na jakiś czas zapomnieć o troskach. Rozmów się z nim na ten temat, ale spokojnie. Jesteś singielką? Zrób wszystko, żeby Sylwestra nie spędzić w domu. Impreza, na którą się wybierzesz, będzie niezapomniana.
Kariera i pieniądze: Koniec roku to dobra okazja, żeby przeanalizować tegoroczny budżet, przynajmniej ogólnie. Zrób rachunek sumienia i zastanów się, na co wydawałaś najwięcej pieniędzy i jak to zmienić od nowego roku.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Wreszcie będziesz miała czas, aby poczytać książki, poćwiczyć, wypić ciepłą kawę w spokoju albo umówić się z koleżanką. Rób to bez wyrzutów sumienia. Od nowego roku będziesz musiała się zmobilizować do działania i ostro ruszać na podbój świata.
Związki i seks: Partner złoży ci w tym tygodniu zaskakującą propozycję. Omówcie ją wspólnie. To może być niezapomniane przeżycie na koniec mijającego roku. Jesteś singielką? Poświęć wolny czas na znalezienie idealnej sukienki na Sylwestra. Obejrzyj też tutoriale, jak się uczesać i umalować. Gwiazdy mówią, że na imprezie noworocznej spotkasz kogoś, kto zawróci ci w głowie.
Kariera i pieniądze: Wolne dni wpłyną pozytywnie na twoją psychikę. Podładujesz akumulatory, dzięki czemu w twojej głowie pojawią się ciekawe pomysły oraz nowe pokłady kreatywności.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz