Horoskop tygodniowy 25.07 - 31.07

25 Lipca 2016

Ostatni tydzień lipca bez tajemnic! Sprawdź, co Cię czeka.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pozwól losowi zadecydować o istotnych sprawach. Planety będą się tobą opiekować i bez twojej ingerencji rozwiążą problem związany ze sferą zawodową. Piątek to dzień niespodziewanej i zarazem bardzo miłej wizyty.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie zwracać uwagę na inne kobiety. Nie udawaj, że tego nie widzisz, i porozmawiaj z nim o tym. Masz prawo być zła, jeśli w twoim towarzystwie ukochany ogląda się za obcą dziewczyną. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym lubisz rozmawiać, oddali się od ciebie. Przyczyną jego zachowania będzie fascynacja kimś innym. Nie rób mu wyrzutów, bo nie masz do tego prawa. Zaczekaj, aż sytuacja sama się wyjaśni.

Kariera i pieniądze: Zrobisz porządek ze swoimi finansami. Nauczysz się kontrolować wydatki i przestaniesz tracić głowę na zakupach. W sobotę zagraj w totolotka.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Jedynie w okolicach czwartku spotka cię sytuacja, która popsuje ci humor. Postaraj się nie przejmować i zajmij myśli czymś kreatywnym. Gdy zaczniesz malować lub pisać, bardzo szybko zapomnisz o przykrym wydarzeniu.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się mężczyzna, który piastuje wysokie stanowisko. Nie czuj się z tego powodu gorsza i nie trać pewności siebie podczas zwyczajnej rozmowy. Gdy nie stracisz poczucia własnej wartości, wasz dialog bardzo szybko przerodzi się we flirt. Masz faceta? Twój partner zacznie rozważaj zaręczyny. Dowiesz się o tym od osoby, która obiecała twojemu ukochanemu dyskrecję. Zachowaj ten sekret dla siebie.

Kariera i pieniądze: Praca zacznie cię przytłaczać. Czas na urlop, choćby krótki. Weekend spędzony na łonie natury sprawi, że spojrzysz na problemy zawodowe z innej perspektywy i w okamgnieniu znajdziesz rozwiązanie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz