Horoskop tygodniowy 24.10 - 30.10

24 Października 2016

Patrzymy w gwiazdy... Sprawdź, co przyniosą najbliższe dni!

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Uda ci się doprowadzić do końca ważną sprawę urzędową. Odetchniesz z ulgą i wreszcie znajdziesz czas, by zająć się życiem osobistym. Okaże się, że masz wiele do nadrobienia, zwłaszcza w sferze związanej z rodziną i emocjami. Niedziela to dzień wizyty mile widzianego w twoim domu gościa.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie musiał poświęcić czas sprawom zawodowym. Wspieraj go, bo przed nim trudny okres. W sobotę pozwól mu odpocząć i zamiast na imprezie, spędźcie wieczór w domowym zaciszu.

Kariera i pieniądze: W pracy pasmo sukcesów. Okaże się, że to ty miałaś rację, a nie twój przełożony i bardzo zyskasz w jego oczach. Pod koniec tygodnia szef powierzy ci jeszcze trudniejsze zadanie i poradzisz sobie z nim śpiewająco. Możesz spodziewać się awansu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Nie ubędzie ci zajęć, ale opanujesz sztukę gospodarowania czasem i ze wszystkim będziesz sobie radzić na bieżąco. Weekend spędzisz tak, jak lubisz z dala od trosk i rodzinnych sporów.

Miłość i seks: Masz faceta? Między wami zrodzi się konflikt. Twój ukochany nabierze ochoty na łóżkowe igraszki, a ty będziesz marzyła, by wreszcie porządnie się wyspać. Zamiast się droczyć, porozmawiajcie ze sobą na ten kontrowersyjny temat. Warto ustalić pewne zasady. Jesteś singielką? Zainteresuje się tobą mężczyzna spod żywiołu Ziemi. Jego subtelny flirt podziała na ciebie jak płachta na byka. Sama zaczniesz o nim myśleć i dołożysz wszelkich starać, by go w sobie rozkochać.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym wystrzegaj się doradców. Ufaj tylko swojej wiedzy i w razie niepewności kieruj się intuicją. Czwartek to dobry dzień na zawarcie umowy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-24 16:08:51

Baran - yeah! Oby tak dalej :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-24 02:00:32

Och...wszystkie barany są sparowane...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-25 10:24:50

I to już drugi tydzień ;p :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1