Horoskop tygodniowy 23.10. - 29.10.

23 Października 2017

Sprawdź, co przyniosą najbliższe dni.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Przed tobą ważna impreza rodzinna. Tym razem nienaganny strój i pozytywne nastawienie nie wystarczą. Będziesz musiała odznaczyć się stoickim spokojem. We wtorek uważaj za kierownicą. Brawurę zachowaj na rozmowę z szefem.
Miłość i seks: Masz faceta? Partner zapomni, jak bardzo cię kocha. Zaganiany i nieobecny zatraci się w swoim świecie. Zamiast się boczyć, wybudź go z tej emocjonalnej śpiączki. Jesteś singielką? Mężczyzna o anielskim głosie przemówi do ciebie, ale niestety w nieznanym języku. Trudno będzie wam się porozumieć, a plany randki spełzną na niczym. Zaczekaj. Gdy wasze serca zaczną bić mocniej, słowa zastąpią pocałunki.
Kariera i pieniądze: W finansach tak sobie. W środę powstrzymaj się od wydatków. W sobotę zagraj w grę loteryjną. Nawet jeśli nie wygrasz, to przynajmniej przez chwilę sobie pomarzysz.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W pierwszych dniach tygodnia wystrzegaj się tego, co ci szkodzi. Tyczy się to zarówno używek, jak i toksycznych znajomości. Im bliżej weekendu, tym więcej rozrywek. Na szczęście tych lekkostrawnych. W niedzielę bądź asertywna.
Miłość i seks: W miłości dziwnie. Ani dobrze, ani źle, a jakoś tak niepokojąco. Czyżby to była cisza przed burzą? Zastanów się jeszcze raz nad tym, co ostatnio się wydarzyło w twoim życiu uczuciowym. Jeśli dojdziesz do słusznych wniosków, masz szansę zawrócić bieg historii i sprawić, by wszystko skończyło się happy endem.
Kariera i pieniądze: W finansach gorzej, ale tylko przez twoje roztargnienie. Będziesz musiała zacisnąć pasa. W sobotę zagraj w totolotka. Niewykluczone, że zła karta odwróci się właśnie tego dnia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Nela
(Ocena: 5)
2017-10-26 11:15:56

horoskop

co miesiąc przepowiadają mi to samo, już mi zbrzydło czytanie w kółko jedno i tego samego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-23 16:26:46

W horoskopie tekst o tym ze modlitwy będą wysłuchane... a to ciekawe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1