Horoskop tygodniowy 23.05 - 29.05

23 Maja 2016

Zastanawiasz się, co czeka cię w tym tygodniu? Dowiedz się ze swojego horoskopu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą ważny okres. Będziesz musiała zrobić remanent w swoim życiu i zmienić wcześniej obrane cele. Nie bój się wyzwań. Wszelkie zmiany wyjdą ci na dobre.

Miłość i seks: W miłości dużo energii. Twoje serce zacznie bić mocnej, a libido się zwiększy. Z zadowoleniem odczuje to bliski ci mężczyzna. Wasza relacja nabierze bardziej erotycznego charakteru. Koniec tygodnia to czas deklaracji. Będziesz musiała się określić, a twoja decyzja nie do końca spotka się z entuzjazmem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej szczęścia. Przekonasz wpływową osobę do swojego pomysłu, którą obdarzy cię wsparciem zarówno psychicznym, jak i finansowym. Poniedziałek to dobry dzień na podpisanie ważnego dokumentu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Bliska osoba zacznie ci zazdrościć sukcesów. Dojdzie między wami do spięcia i pozujesz się urażona. Tym razem nie wyciągaj pierwsza ręki na zgodę. Jeśli ktoś nie umie się cieszyć z cudzego szczęścia, to znaczy, że nie jest wart, by obdarzyć go przyjaźnią.

Miłość i seks: W miłości więcej spokoju. Zaakceptujesz wady partnera i skupisz się na jego zaletach. Okaże się, że twój ukochany ma więcej do zaoferowania niż myślałaś. Wreszcie przestaną cię męczyć wątpliwości. Jesteś singielką? Uwolnisz się od toksycznej relacji, która nie pozwalała ci nawiązać nowych znajomości. Twoje życie uczuciowe zmieni się na lepsze.

Kariera i pieniądze: W pracy czas nagród. Otrzymasz wyczekiwaną premię i usłyszysz wiele komplementów na swój temat. Miłe słowa jeszcze bardziej cię zmotywują.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz