Horoskop tygodniowy 23.03. - 29.03.

23 Marca 2015

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na zdrowiu i fizycznie przygotuj się do wiosny. Popracuj nad sylwetką i zmień nawyki żywieniowe. Gdy słońce zaświeci i zdejmiesz kurtkę, nie stracisz pewności siebie.

Miłość i seks: W miłości powodzenie zwłaszcza dla samotnych Baranów. Jeśli nie udało ci się do tej pory nawiązać znajomości z kimś interesującym, to możesz liczyć na odmianę losu. Poznasz kogoś wartościowego w najmniej oczekiwanym momencie. Masz faceta? Spędzisz udane chwile u jego boku. Mimo napiętego kalendarza znajdziecie sporo czasu dla siebie.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź wytrwała i nie zniechęcaj się, nawet jeśli ktoś podcina ci skrzydła. Twój upór zostanie wynagrodzony.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Do decyzji, które mogą wpłynąć na twoje życie, podejdź ostrożnie. Dotychczas działałaś spontanicznie, ale tym razem dokładnie przemyśl każdy swój krok. W tym wypadku błąd może cię zbyt wiele kosztować.

Miłość i seks: W miłości szczęśliwa karta. W związku czeka cię dużo radości, a wspólny wyjazd z ukochanym okaże się strzałem w dziesiątkę. Jesteś singielką? Nie angażuj się w znajomość z mężczyzną spod znaku Panny. To człowiek niegodny zaufania, a przy tym wyjątkowo arogancki.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej nerwów. Spotka cię sytuacja, która udowodni ci, że masz w pracy wrogów. Nie podejmuj pochopnych działań.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz