Horoskop tygodniowy 23.01. - 29.01.

23 Stycznia 2017

Warto sprawdzić, co przyniosą najbliższe dni.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższe dni to dobry czas, by przejść na dietę, nawet jeśli nie masz nadwagi. Warto wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, bo twoja skóra, włosy i paznokcie wręcz się o to proszą. Pamiętaj także o codziennej dawce ruchu.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W związku nie wydarzy się nic, co mogłoby wprawić cię w zły nastój. Pod koniec tygodnia uda się zrobić coś, co od dawna planowaliście. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zacznie bawić się z tobą w kotka i myszkę. Nie pozwalaj mu na to i sama zacznij dyktować warunki. W przeciwnym wypadku wasza znajomość wciąż będzie stała w tym samym punkcie.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Mimo wszystko nie przekraczaj pewnych granic. Ktoś, kto zazdrości ci sukcesów, z przyjemnością na ciebie doniesie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz musiała podjąć ważną decyzję. Zanim postawisz wszystko na jedną kartę, porozmawiaj z kimś mądrym i doświadczonym. Tym razem intuicja może cię zawieść. Niedziela to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: Masz faceta? Przestaniesz się z nim sprzeczać bez powodu, a wasza relacja zmieni się na lepsze. W weekend będziecie świadkami kontrowersyjnej sytuacji. Zachowanie twojego partnera zaimponuje ci. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Poznasz go tam, gdzie sama lubisz przebywać. Ten facet sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

Kariera i pieniądze: W finansach dobry okres. Znajdziesz sposób na szybki i łatwy zarobek i wreszcie przestaniesz się liczyć z każdym groszem. W sobotę zagraj w totolotka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz