Horoskop tygodniowy 22.08. - 28.08.

22 Sierpnia 2016

Co przyniesie ten tydzień? Warto się przekonać.

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Nie będziesz się nudzić, ale nie wszystko, co cię spotka, będzie przyjemne. Bądź przygotowana na każdą ewentualność i miej w zanadrzu plan awaryjny. Sytuacja, w której znajdziesz się pod koniec tygodnia, może skończyć się kłótnią z kimś, na kim ci zależy.

Miłość i seks: W miłości więcej szczęścia niż łez. Jeśli wciąż nie możesz odnaleźć drugiej połowy, to za sprawą Wenus poczujesz w sobie przypływ nadziei. Odetniesz się od tego, co było i zaczniesz od nowa. Masz faceta? Zakopiecie topór wojenny i zaczniecie spokojniejszy etap w waszym wspólnym życiu. Przed wami świetlana przyszłość.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach bądź oszczędna. Świadomość, że masz pieniądze, doda ci pewności siebie. Dzięki niej nie dasz się zapędzić w kozi róg.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą zmiany. Zanim ich dokonasz, zastanów się, czy to na pewno wyłącznie twoja decyzja. W przeciwnym wypadku możesz później obwinić kogoś, kto podsunął ci ten pomysł. Czwartek to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek będzie się rozwijać w dobrym kierunku, ale ty zaczniesz cierpieć na brak wrażeń. Zamiast rozglądać się na boki, sama zainicjuj coś fajnego. Partner podzieli twój entuzjazm. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zacznie naciskać. Nie obwiniaj go za to. Nie wszyscy potrafią tkwić w zawieszeniu.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa będzie zadowalająca. Odbijesz się i zgromadzisz fundusze na inwestycję, o której od dawna myślałaś. Wtorek to dobry dzień na zawarcie umowy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz