Horoskop tygodniowy 22.06. - 28.06.

22 Czerwca 2015

Wróżka Nunila już wie, co czeka was w tym tygodniu. Warto się przekonać!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W twoim życiu znów zapanuje chaos. Niedokończone sprawy z ubiegłego tygodnia spiętrzą się, a ty ze wszystkim zostaniesz sama. Wyciągnij wnioski na przyszłość i naucz się nie odkładać na później tego, co nie cierpi zwłoki.

Miłość i seks: Masz faceta? Pogodzisz się z faktem, że twój partner nie jest ideałem i zaczniesz zwracać większą uwagę na jego mocne strony. Docenisz to, co masz i uświadomisz sobie, że twój ukochany to dobry materiał na męża. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym lubisz rozmawiać, zacznie dawać ci do zrozumienia, że mu się podobasz. Daj mu zielone światło.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym odrobinę nerwowo. Nie wszystko będzie szło po twojej myśli, ale uda ci się doprowadzić do końca ważny projekt. Możesz spodziewać się premii.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Zaczną ci dokuczać drobne problemy zdrowotne. Będzie to wierzchołek góry lodowej, więc jak najszybciej postaraj się zregenerować i uzupełnić niedobór snu. Życie towarzyskie odłóż na boczny tor i zwróć większą uwagę na dietę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany odważy się i przeprowadzi z tobą rozmowę na temat waszej wspólnej przyszłości. To, czego się od niego dowiesz, pozytywnie cię zaskoczy. Okaże się, że myślicie w podobny sposób. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączy cię wirtualna znajomość, zapragnie poznać cię bliżej. Nie bój się spotkania; to odpowiedni czas, byś dowiedziała się, na czym stoisz.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy, ale systematyczność przyniesie pożądane rezultaty. Ze wszystkim uporasz się w terminie i zapewnisz sobie wolny weekend. Jeśli koleżanka poprosi cię, byś ją zastąpiła, nie wstydź się odmówić.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-22 20:06:44

re: Horoskop tygodniowy 22.06. - 28.06.

zaluje ze przeczytalam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-29 17:23:09

Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1