Horoskop tygodniowy 22.01. - 28.01.

22 Stycznia 2018

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W tym tygodniu na twoje samopoczucie dobrze wpłynie kontakt z naturą. Postaraj się wykorzystać każdą okazję, by spędzić czas z dala od zgiełku. Nawet spacer po parku poprawi ci nastrój i pomoże uporządkować kilka ważnych spraw.
Związki i seks: Zaufasz intuicji w sprawach związanych z pewnym mężczyzną i dobrze na tym wyjdziesz. Okaże się, że przeczucie cię nie myliło. Masz partnera? W twoim związku zrobi się dość nieprzyjemnie. Poczujesz się odtrącona, a wszelkie próby podjęcia dialogu zakończą się fiaskiem. Przeczekaj ten czas.
Kariera i pieniądze: Pojawi się ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu, ale zanim ją przyjmiesz, przelicz oszczędności i zastanów się dobrze, czy możesz sobie na to pozwolić. Być może to nie jest najlepszy moment na nieplanowane szaleństwa.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Najwyższy czas pójść po rozum do głowy i pewną scysję z bliską osobą uznać za niebyłą. Czy powód waszej sprzeczki naprawdę był aż tak poważny? Gdy wszystko gruntowanie przeanalizujesz, uświadomisz sobie, że poszło o bzdety.
Związki i seks: W tym tygodniu będziesz miała ochotę poznać nowych ludzi – w tym towarzystwie nie będzie brakować mężczyzn; z jednym z nich szybko nawiążesz nić porozumienia. Możesz się zakochać! Masz partnera? Wreszcie poczujesz, że masz obok siebie swoją drugą połówkę. To będzie bardzo budujące i pokrzepiające odkrycie. W waszym związku wszystko będzie układać się pomyślnie.
Kariera i pieniądze: Szykuje się dobry tydzień dla spraw finansowo-zawodowych. Pojawią się ciekawe propozycje i okazje do zyskania dobrych pieniędzy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz