Horoskop tygodniowy 21.11. - 27.11.

21 Listopada 2016

Sprawdź, co będzie się działo w tym tygodniu.

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Osoba, która jest ci bliska, szczerze z tobą porozmawia i otworzy ci oczy na wiele spraw. Okaże się, że do tej pory mylnie interpretowałaś niejedną sytuację. Weź sobie dobre rady do serca i zastosuj się do nich. Niedziela to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: W sprawach sercowych bez zmian. Czeka cię udany tydzień z partnerem, ale zabraknie między wami namiętności. Nie obwiniaj go, zwłaszcza że ostatnio miał ciężki okres. Jeśli brakuje ci fizycznej bliskości, to nie czekaj i wyjdź z inicjatywą. Jesteś singielką? To się nie zmieni i pierwszy raz od dawna zaczniesz nad tym ubolewać. Zamiast dołować się w samotności, wyjdź do ludzi. Książę nie zapuka do twojego okna, jeśli nie wie, że istniejesz.

Kariera i pieniądze: W pracy okres zbierania plonów. To, co zrobiłaś i do czego się przyłożyłaś, zaowocuje. Będziesz miała nie tylko satysfakcję, ale i pieniądze.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz musiała pozałatwiać wiele spraw, ale uda ci się dopiąć wszystko na ostatni guzik. W weekend nie stroń od przyjaciół i zabawy. Impreza do białego rana to coś, czego ci trzeba.

Miłość i seks: W miłości świetny okres. Poczujesz, że masz przy sobie swoją drugą połowę i przestaniesz się bać deklaracji. Zrobisz milowy krok do przodu, a twój ukochany wreszcie poczuje się bezpiecznie. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się temperamentny Baran. Dojdzie między wami do starcia, ale wasza kłótnia będzie początkiem płomiennego romansu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W środę unikaj konfrontacji z szefem. Jeśli zamierzasz z nim porozmawiać, zrób to kiedy indziej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz