Horoskop tygodniowy 21.08 - 27.08

21 Sierpnia 2017

Poznaj przyszłość już dziś. Co czeka Cię w najbliższych dniach?

horoskop tygodniowy

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Codzienność zacznie cię nudzić i zatęsknisz za szalonym życiem nastolatki. Na twoim horyzoncie pojawi się ktoś, kto chętnie dotrzyma ci towarzystwa podczas zabawy do białego rana. W niedzielę dostaniesz dziwną wiadomość. Zanim zareagujesz, skonsultuj się z przyjaciółką.

Miłość i seks: Masz faceta? Wenus zagra ci na nosie i sprawi, że na twojej ścieżce pojawi się mężczyzna, z którym kiedyś coś cię łączyło. Wystarczy krótka rozmowa z nim, by twoje uczucia odżyły. Miej się na baczności. Jesteś singielką? W najbliższych dniach zadbaj o wygląd przed wyjściem z domu. Los ześle ci atrakcyjnego faceta, którego poznasz w zwyczajnej, codziennej sytuacji. Pamiętaj jednak, że we wszystkim ważny jest umiar. Sztuczne rzęsy zamiast przyciągnąć, mogą odstraszyć.

Kariera i pieniądze: Merkury obdarzy cię zawodową intuicją. Podejmiesz słuszną decyzję, która zaważy na twoich finansach. Piątek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W twoim domu znów zrobi się ciepło i przytulnie. Wspólnie załagodzicie konflikt, który od dawna was rozdzielał i zaczniecie ze sobą szczerze rozmawiać. Weekend sprzyja spontanicznym wycieczkom.

Miłość i seks: W miłości zapragniesz odmiany, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Zaczniesz gonić za czymś, czego sama nie będziesz umiała określić, a twoje rozkojarzenie zauważy partner. Czeka cię trudna rozmowa. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, znudzi cię. Stracisz ochotę na randki z nim i dasz mu to do zrozumienia. Twój adorator poczuje się dotknięty.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Wyjdziesz na prowadzenie i zostawisz w tyle konkurencję. Druga połowa tygodnia sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym. Ubierz się elegancko i nie zapomnij o pogodnym nastawieniu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ałła
(Ocena: 5)
2017-08-21 16:51:28

Horoskop wszystkich papilotek: jutro przeczytasz kolejny obleśny artykuł o grzybicy stóp, skarpetkach złuszczających i zużytych tamponach pozostawionych w toaletach publicznych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-21 11:45:08

Cenzurujcie zdjęcia tych obleśnych stóp. Niby nie w temacie ale nawet tutaj wyświetla się miniaturka. Rzygać się chce od samego patrzenia. To bardzo zniechęca do wchodzenia na stronę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1