Horoskop tygodniowy 20.07. - 26.07.

20 Lipca 2015

Co wywróżyła wam wróżka Nunila na najbliższe dni? Warto sprawdzić!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach bądź realistką. Nie działaj pod wpływem emocji, zwłaszcza gdy w grę wchodzi podejmowanie decyzji. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się dobrej wiadomości związanej ze spawami urzędowymi.

Miłość i seks: Będąc singielką, czeka cię miła niespodzianka. Mężczyzna, z którym rozmawiałaś na ostatniej imprezie, zaprosi cię na randkę z prawdziwego zdarzenia. Spędzisz z nim wyjątkowy wieczór. Masz faceta? Twojego ukochanego od dawna coś trapi. Zachęć go do zwierzeń.

Kariera i pieniądze: W sferze finansowej poprawa. Warto jednak zabezpieczyć się na gorsze czasy, które przyjdą wraz z końcem tygodnia. W najbliższych dniach nie szalej na zakupach, a na spotkania towarzyskie zamiast w restauracji umawiaj się w domu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą dużo pozytywnych wydarzeń, zwłaszcza tych związanych z życiem rodzinnym. Staniesz się pokorniejsza i naprawisz swoje relacje z rodzeństwem. Środa to twój szczęśliwy dzień, możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Możesz liczyć na przychylność Wenus. Miłosna aura sprawi, że staniesz się bardziej wyrozumiała wobec partnera, a twój ukochany odwdzięczy ci się większą troską w sypialni. Jesteś singielką? Naucz się odczytywać sygnały zainteresowania, które regularnie wysyłają ci mężczyźni. Atrakcyjny Koziorożec od dawna stara się o twoje względy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stagnacja. Wykorzystaj „martwy” okres na poprawienie kwalifikacji. Na naukę nigdy nie jest za późno.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz