Horoskop tygodniowy 20.03. - 26.03.

20 Marca 2017

Jaki będzie ten tydzień?

horoskop

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz się lepiej, ale wciąż nie będziesz w szczytowej formie. Mimo to nie zabraknie ci zapału do pracy. Nadrobisz zaległości i znajdziesz czas na sport. Aktywność fizyczna pomoże ci rozładować nagromadzony stres.
Miłość i seks: W miłości dobry okres. Usłyszysz od partnera wiele ciepłych słów. W weekend zrobicie coś wspólnie i będziecie się przy tym dobrze bawić. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna spod znaku Panny. Uda się wam szczerze porozmawiać; okaże się, że nadajecie na tych samych falach. Może będzie z tego coś więcej niż przyjaźń?
Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokój. Nie wydarzy się nic, co mogłoby negatywnie wpłynąć na twój stosunek do pracy. W okolicach czwartku ktoś będzie chciał skontrolować to, czym w tej chwili się zajmujesz. Nie daj plamy.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Ktoś bardzo miło cię potraktuje. Uprzejmość ze strony obcych ludzi sprawi, że przestaniesz się bać przeciwności losu. Czwartek to dobry dzień na wizytę u fryzjera. Nie bój się zaszaleć.
Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku coś się zadzieje, ale trudno ci będzie zdefiniować całą sytuację. Jedno jest pewne – między wami nie zabraknie emocji do końca tygodnia. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który na pierwszy rzut oka nie jest w twoim typie. Ten facet od dawna stara się o twoje względy. Gdy dasz mu szansę, okaże się, że ma on w sobie zalety, które cenisz.
Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Uzbrój się w cierpliwość, bo jeszcze długo na twoim koncie nic się nie pojawi. W sobotę zagraj w totolotka – może ci się poszczęścić.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz