Horoskop tygodniowy 20.02. - 26.02.

20 Lutego 2017

Nadszedł nowy tydzień. Jak będzie wyglądał? Dowiedz się ze swojego horoskopu!

horoskop

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Zaczniesz odnosić sukcesy w życiu osobistym. Drobne, ale znaczące zwycięstwa rewelacyjnie wpłyną na twój humor. Będziesz tryskać dobrą energią, która przyciągnie do ciebie nie tylko przyjaciół, ale i obcych ludzi.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Wokół ciebie nie zabraknie mężczyzn, zwłaszcza jeśli jesteś singielką, ale żaden z nich nie da ci tego, czego naprawdę potrzebujesz. Uzbrój się w cierpliwość, a póki co flirtuj i baw się do woli. Masz faceta? Twój ukochany zacznie być zazdrosny. I nic dziwnego. Na jego polu pojawi się poważny konkurent. Wasz związek zacznie kipieć od nadmiaru emocji.

Kariera i pieniądze: W pracy perspektywa zmian. Wpływowa osoba będzie chciała cię mieć w swoim zespole, ale twoja bierna postawa uniemożliwi mu podjęcie decyzji. Nie tkwij w próżni i jak najszybciej podejmij odpowiednie działania.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Kłótnia z przyjaciółką negatywnie wpłynie na twój nastrój. Gdy emocje opadną, uświadomisz sobie, że przesadziłaś. Schowaj dumę do kieszeni i przeproś ją, nawet jeśli żadna z was nie jest bez winy. Im więcej minie czasu, tym trudniej będzie wam naprawić to, co zepsułyście.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dobry okres, szczególnie jeśli jesteś w związku. Twój ukochany wykaże się inicjatywą i zorganizuje wspólny wyjazd. Z dala od codziennych problemów uda się wam wskrzesić dawną miłość. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zacznie ci wysyłać oznaki zainteresowania. Warto przejąć inicjatywę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej pochwał. Ktoś, komu chciałabyś zaimponować, wreszcie doceni twoją pracę. To, co usłyszysz na swój temat, wynagrodzi cały trud.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz